Get Inspired — przedsiębiorczość niejedno ma imię!

Rusza cykl spotkań „Get Inspired”! Inkubator UW w szczególności zaprasza studentów wydziałów humanistycznych, społecznych oraz artystycznych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 listopada o godzinie 18 w przestrzeni co-workingowej IUW na Dobrej 55. Projekt ten ma zachęcić Was do tworzenia własnych inicjatyw biznesowych oraz społecznych.

Podczas spotkań z tej serii usłyszycie inspirujące historie studentów oraz absolwentów naszej uczelni, którzy z powodzeniem prowadzą własne projekty biznesowe oraz społeczne. Dowiecie się gdzie szukać pomysłów oraz jak wygląda droga do ich realizacji.

Oprócz tego będą dzielić się z Wami wiedzą podczas miniwarsztatów – to wiedza w pigułce związana z prowadzeniem biznesu i projektów, sprawdzona przez nich praktyce. Dodatkowo, poznacie bliżej uczestników inicjatyw Inkubatora (takich jak BraveCamp czy MatchIT) którzy z naszą pomocą rozwijają swoje pomysły.

Co czeka Was podczas pierwszego spotkania, 15 listopada?

Spotkacie się z Arleną Zarzycką — studentką prawa, która po pierwszym roku założyła własną agencję eventową „Animatria”, organizująca wydarzenia na kilkaset osób. Jej pełne inspiracji 10-minutowe wystąpienie będziemy transmitować NA ŻYWO przez fanpage Inkubatora UW. Oprócz dawki motywacji przygotowała dla Was miniwarsztaty, podczas których dowiecie się jak efektywnie wykorzystać czas studiów oraz w jaki sposób połączyć go z prowadzeniem własnej firmy.

Poznacie także uczestników pierwszej edycji letniej szkoły Inkubatora UW — BraveCamp:

zespół projektu Przypis Powszechny, który ma na celu podwyższanie jakości treści w internecie i zwrócenie uwagi na rozprzestrzenianie się fałszywych lub wątpliwych informacji. Narzędzie będzie miało formę rozszerzenia (aplikacji) do przeglądarki instalowanej za pomocą jednego kliknięcia. Więcej o “Przypisie Powszechnym

a także Wojciecha Pokoja, który stworzył unikalną formę warsztatów psychologicznych dla par o nazwie “Zanim powiesz TAK”. Program  ten jest neutralny światopoglądowo i oparty na najnowszych badaniach naukowych na temat małżeństwa i życia rodzinnego. Ideą programu jest przygotowanie młodych ludzi do nowych ról życiowych jako odpowiedzialnych małżonków i rodziców. Więcej o warsztatach “Zanim powiesz TAK”

Przyjdź i przekonaj się, jak możemy pomóc w realizacji Twoich projektów biznesowych oraz społecznych!

15 listopada godzina 18:00
Inkubator UW