BraveCamp 2018 - zdobadź 10 tysięcy złotych na swój biznes!

Masz pomysł na projekt biznesowy lub naukowy? Szukasz możliwości dla jego rozwoju - szkoleniowych oraz finansowych? Studiujesz lub pracujesz na Uniwersytecie Warszawskim lub Warszawskim Uniwersytecie Medycznym? Wyjedź na szkołę letnią Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego - BraveCamp! Ruszyły zapisy do udziału w trzeciej edycji wydarzenia.

BraveCamp to obóz szkoleniowo-integracyjny, podczas którego uczestnicy mają okazję dopracowywać i kształtować swój projekt pod okiem ekspertów z dziedzin m.in. marketingu, sprzedaży, zarządzania projektami, design thinkingu i autoprezentacji.

Wyjazd dedykujemy studentom, doktorantom oraz pracownikom Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także absolwentom obu uczelni - do 2 lat od uzyskania dyplomu. Uczestnictwo w BraveCampie jest bezpłatne.

Tygodniowy obóz odbędzie się w dn. 8-14 lipca 2018 roku nad Zegrzem pod Warszawą.

Zwieńczeniem cyklu szkoleń będzie profesjonalna prezentacja pomysłów, spośród których jury wybierze najlepszy. Dla zwycięzcy przewidziany jest grant w wysokości 10 000 złotych na rozwój inicjatywy. Na aplikacje czekamy do 8 czerwca 2018 roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 projektów. Ich autorów zaprosimy do udziału w obozie BraveCamp!

Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji znaleźć można na stronie: www.bravecamp.pl i na Facebooku. Zachęcamy również do kontaktu mailowego z koordynatorem projektu: przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl