ExpertsDay - indywidualne spotkania ze specjalistami już 24 listopada 2017!

Experts Day to propozycja dla członków Inkubatora UW, którzy mają pomysł na biznes jednak aby ruszyć z jego realizacją potrzebują określonej wiedzy w wybranych obszarach.

Przygotowania do wydarzenia, które odbędzie się 24 listopada / piątek, podzielone jest na trzy etapy:

Etap 1.
- Zgłoście w jakich dziedzinach potrzebujecie wsparcia ekspertów poprzez formularz
- Lub skorzystajcie z ogólnej oferty konsultacji Inkubatora UW
Na bieżąco będziemy zbierać Wasze potrzeby oraz poszukiwać specjalistów idealnie mogących je spełnić!

Etap 2.
Od dnia 15.11 ruszą zapisy na wydarzenie. W kalendarzu zaznaczycie z którym ekspertem oraz o której godzinie chcecie się spotkać.
Bieżące informacje jacy eksperci dołączyli do naszego wydarzenia oraz godziny spotkań z nimi możecie obserwować na stronie wydarzenia na Facebook.

Etap 3.
24.11 / piątek - wydarzenie!
Nasi eksperci w wybranych godzinach będą na Was czekać na wydziale Fizyki. Na każde spotkanie będziecie mieli 40 minut – tylko Wy, wasze pytania i know how ekspertów! ☺

W trakcie spotkań w ramach Experts Day będzie mieli szanse na indywidualne konsultacje między innymi z:
- Specjalistą od modeli biznesowych który pomoże Wam wybrać najlepszy sposób finansowania projektu
- Specjalistą od marketingu internetowego – w kontekście Waszego pomysłu przybliży magię SEO oraz jak dobrać kanały komunikacji
- Prawnikiem, który pomoże zrozumieć najważniejsze aspekty z perspektywy Waszej działalności
- Sprzedawcą, który podpowie, czy Wasz pomysł na pozyskiwanie Klientów ma szansę na sukces!
Oraz wieloma innymi, których sami wskażecie! Piszcie w formularzu kogo poszukujecie – my zrobimy wszystko żeby spełnić Wasze oczekiwania!

Na stronie wydarzenia będziemy również na bieżąco aktualizować listę specjalistów!
Do zobaczenia na Experts Day 24 listopada!
W razie pytań – piszcie!
Basia