Webinar z Jarosławem Kuźniarem: Jak komunikować się w online? Sztuka prezentacji w digitalu

Od przeniesienia naszego życia w tryb zdalny minęły już ponad 2 miesiące. Od tego czasu wszystko toczy się online. Odbyliśmy miliony calli, wzięliśmy udział w setkach godzin zajęć, webinarów, poznaliśmy nowe platformy do komunikowania się ze światem i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich. O samych narzędziach mówi się bardzo dużo.

Jednak czy zastanawialiśmy się nad tym, jak najlepiej i najefektywniej komunikować się w online? Jak najlepiej zaprezentować siebie czy swój projekt w digitalu?

Zapraszamy na otwarty #webinar "Jak komunikować się w online. Sztuka prezentacji w digitalu", który odbędzie się w ramach zajęć Przedsiębiorczość - otwórz głowę! organizowanych przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego

Podczas spotkania, które poprowadzi jedna z naszych wykładowczyń - Aleksandra Woźniak - dowiecie się jak, między innymi, zrobić efekt WOW w online i jak wykorzystać tę sferę do nowej wersji prezentacji.

O wszystkim opowie Wam nasz gość specjalny - Jarosław Kuźniar LIVE. Dziennikarz, podróżnik i CEO Kuźniar Media

Już teraz pojawiają się kwestie, które chcielibyście bliżej poznać? Śmiało!
Zapisujcie wszelkie, ponieważ w trakcie webinaru będziecie mogli je zadać naszemu gościowi na żywo.

📆 Kiedy? 27.05.2020
⏰ O której? 14:00
📍 Gdzie? Wydarzenie na Facebooku

Zapis video webinaru (klik!)