Rekrutacja na stanowisko Community Officera

Nasz zespół rośnie i ciągle rozwija się wraz z całą ofertą Inkubatora UW. Jeśli i Ty chcesz aktywnie wspierać społeczność uniwersytecką w realizacji projektów, dołącz do nas!

Zapraszamy Cię do współpracy jeśli:

• cenisz porządek, dbasz o przestrzeń wokół siebie,
  • z łatwością nawiązujesz relacje z ludźmi, lubisz pomagać innym,
  • dobrze organizujesz swoją pracę,
  • chętnie wychodzisz z inicjatywą,
  • stawiasz na swój rozwój,
  • chcesz zaangażować się w życie uniwersytetu i działania na rzecz studentów,
  • szukasz dorywczej pracy, w której zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowe kompetencje.

Od Ciebie potrzebujemy:

• zaangażowania i samodzielności w działaniu,
  • współpracy i dobrej komunikacji z Zespołem IUW,
  • inicjatywy, energii i uśmiechu ?
  • dyspozycyjności w wymiarze min. 15h/tydzień, szczególnie w dniach poniedziałek-piątek,
  • udziału w comiesięcznych spotkaniach zespołu w wymiarze 3 godzin w soboty lub niedziele.

Minimalne doświadczenie? Nie jest potrzebne! Dla nas najważniejsze są: sumienność, otwartość, odpowiedzialność, entuzjazm i chęć uczenia się.

Jako Community Officer będziesz:

• gospodarzem przestrzeni coworkingowej dbającym o jej porządek, właściwe funkcjonowanie i atmosferę,
  • łącznikiem między Inkubatorem UW i uczestnikami - pierwszą osobą, z którą nasi uczestnicy mają kontakt,
  • pomocą dla gości i studentów, którzy odwiedzają Inkubator UW,
  • opowiadać i zachęcać studentów do skorzystania z oferty Inkubatora UW,
  • wspierać realizację warsztatów i wydarzeń organizowanych w naszych przestrzeniach.

Z naszej strony możesz liczyć na:

• regularne wynagrodzenie i możliwość dopasowania grafiku do godzin zajęć i Twoich preferencji,
  • możliwość współtworzenia oferty i udział w inicjatywach Inkubatora UW,
  • możliwość realizacji projektów i wpływ na działania IUW,
  • wsparcie zespołu i miłą atmosferę w pracy oraz cotygodniową dawkę memów,
  • atrakcyjne warsztaty, które pomogą Ci rozwinąć swoje kompetencje miękkie, biznesowe, techniczne - np. druk 3D.

Dołącz do nas! Żeby to zrobić, wypełnij formularz: https://forms.gle/iGXUNXNnchJ6YE3x5

Termin zgłoszeń: 6.01.2020
W pierwszej połowie stycznia odezwiemy się z odpowiedzią. Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne (do wyboru) 13.01(poniedziałek) w godz. 10-12 lub 14.01 (wtorek) w godz. 17-19. Szkolenia wdrażające do pracy odbędą się 18, 19 i 25.01 (weekendy). Udział we wszystkich 3 dniach szkoleń jest obowiązkowy.

W razie pytań piszcie na rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Do zgłoszenia prosimy dołączyć odpowiednie zgody na przetwarzanie danych osobowych z powyższego pliku.
Wszystkie zgody mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie m.in. wysyłając maila na adres: hr@inkubator.uw.edu.pl.