Rekrutacja na stanowisko Community Officera

Zespół Inkubatora UW poszukuje osób, które szczególnie we wtorkowe i środowe poranki mogłyby zaopiekować się przestrzeniami i uczestnikami Inkubatora UW!

Jeśli:

· z łatwością nawiązujesz relacje z ludźmi, lubisz pomagać innym,
· chętnie wychodzisz z inicjatywą,
· jesteś osobą ceniącą porządek, lubisz mieć wpływ na otaczającą Cię przestrzeń i atmosferę,
· chcesz zaangażować się w życie uniwersytetu i działania na rzecz studentów,
· chcesz się rozwijać,
· interesują Cię tematy jak: przedsiębiorczość, nowe technologie, startupy,
· studia nie zajmują Ci 100% czasu,
· szukasz dorywczej pracy, w której zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowe kompetencje,

to serdecznie zapraszamy Cię do współpracy!

Od Ciebie potrzebujemy:

· samodzielności w działaniu,
· inicjatywy, energii i uśmiechu,
· dyspozycyjności w wymiarze min 60h/msc,
· udziału w comiesięcznych spotkaniach zespołu w wymiarze 3 godzin w soboty lub niedziele.

Minimalne doświadczenie? Nie jest potrzebne! Dla nas najważniejsze są: sumienność, otwartość, odpowiedzialność, entuzjazm i chęć uczenia się.

Jako Community Officer będziesz:

· pierwszą osobą kontaktową w przestrzeni Inkubatora UW,
· pomocą dla gości i studentów, którzy odwiedzają Inkubator UW,
· gospodarzem przestrzeni coworkingowej dbającym o jej właściwe funkcjonowanie, porządek i atmosferę,
· opowiadać i zachęcać studentów do skorzystania z oferty Inkubatora UW,
· wspierać realizację warsztatów i wydarzeń organizowanych w naszych przestrzeniach.

Z naszej strony możesz liczyć na:

· regularne wynagrodzenie i możliwość dopasowania grafiku do godzin zajęć i Twoich preferencji,
· możliwość współtworzenia oferty i udział w inicjatywach Inkubatora UW,
· możliwość realizacji projektów i wpływ na działania IUW,
· wsparcie zespołu i miłą atmosferę w pracy oraz cotygodniową dawkę memów,
· atrakcyjne warsztaty, które pomogą Ci rozwinąć swoje kompetencje miękkie, biznesowe, techniczne - np. druk 3D.

Chcesz do nas dołączyć? Na adres rekrutacja@inkubator.uw.edu.pl wyślij swoje bio, w którym opowiesz nam, kim jesteś (CV lub inny format, który uznasz za najodpowiedniejszy). W tytule wiadomości wpisz „Rekrutacja Community Officer”.

Czekamy na Ciebie!