Nasi mentorzy:

Tomasz Lajfert

Tomasz Lajfert

Doświadczenie w biznesie:

Inwestował w przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju o różnych profilach działalności, m.in.: w branżach IT, biotechnologia, energia odnawialna, recycling, e-commerce i m-commerce. Zarządzał start-upami, jako CFO / Członek Zarządu.

Specjalizacja:

Specjalista od budowania modeli biznesowych przedsięwzięć, szacowania ryzyka oraz pozyskiwania finansowania na różnych etapach rozwoju. W chwili obecnej zaangażowany w rozwój działalności związanej z upowszechnianiem wiedzy i podnoszeniem świadomości dotyczącej motywacji w biznesie.

Zainteresowania:

Psychologia głębi (C.G. Jung, J. Hillman)

Agnieszka Grostal

Dr Agnieszka Grostal

Doświadczenie w biznesie:

Właścicielka firmy doradczej Salents. Mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Wykładowca na wyższych uczelniach ekonomicznych. Doświadczenie zdobywała na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach finansowych, m.in. Banku Handlowym w Warszawie - Citibank, ING Banku Śląskim oraz BBL Asset Management w Paryżu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Universite Paris II Pantheon Assas w Paryżu. Doktor nauk ekonomicznych.

Specjalizacja:

Ekspertka w zarządzaniu sprzedażą. Od prawie 20 lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii sprzedażowych, kreuje taktykę sprzedaży, opracowuje polityki cenowe i rabatowe dla firm i wprowadza nowe produkty na polski rynek.

Zainteresowania:

Podróże małe i duże, aktywny wypoczynek z najbliższymi, dobra kuchnia, super książka.

Joanna Skowrońska-Ślusarczyk

Joanna Skowrońska-Ślusarczyk

Doświadczenie w biznesie:

Ukończyła Socjologię na UW. Z HR związana od ponad 10 lat. Zaczynała w twardym HR, obecnie pracuje jako HR Business Partner Accenture.

Specjalizacja:

Specjalistka od budowania relacji międzyludzkich i zarządzania procesami HR.

Zainteresowania:

Projektowanie wnętrz - wymaga precyzji i kreatywności.

dr Katerina Makarova

dr Katerina Makarova

Doświadczenie w biznesie:

Uczestniczyła w programie Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanford w Kalifornii. Jest założycielką startupu SmartBerries.

Specjalizacja:

Specjalistka od analizy danych i metod design thinking. Jest świetna w przygotowaniu wystąpień biznesowych tzw. pitch. Zna się na badaniu żywności funkcjonalnej i komercjalizacji badań naukowych.

Zainteresowania:

Jest trenerem zumby, uwielbia latynoskie rytmy. Pasjonuje się żeglarstwem i każdą wolną chwilę spędza na jachcie.

Anna Firlej

Anna Firlej

Doświadczenie w biznesie:

Przedsiębiorca, Wykładowca UW. Związana z webowymi startup’ami technologicznymi od 2009 roku (GoldenLine.pl, ZnanyLekarz.pl, FitPlanner.pl). Posiada doświadczenie w projektach międzynarodowych i polskich. Jest specjalistką w zakresie marketingu internetowego, SEO, analityki internetowej, customer development, lean startup, project i team management.

Specjalizacja:

SEM, SEO, tworzenie aplikacji, e-commerce, project management, team management, customer development, marketplace.

Zainteresowania:

Joga, psychologia.

Karolina Latus

Karolina Latus

Doświadczenie w biznesie:

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Rozwój Potencjału Społecznego. Od 7 lat z sukcesami prowadzi agencję zatrudnienia CRAFTS oraz firmę w branży metalurgicznej w Niemczech. Certyfikowany asesor, HR Business Partner, Trener i Coach.

Specjalizacja:

Specjalistka w branży HR. Doradzam jak przygotować się do wejścia na rynek pracy, jak dostosować dokumenty aplikacyjne do wymogów poszczególnych branż i poziomów stanowisk, gdzie i jak skutecznie szukać pracy oraz jak zbudować spójny wizerunek marki osobistej nie tylko w social media.

Zainteresowania:

Mówi, że lubi podróże - głównie te duże. Im bardziej ekstremalne tym lepiej. Uwielbia towarzystwo kotów, ludzi też. Jest totalnie zakręcona na punkcie teorii czasu.

Dagmara Strzębicka

Dagmara Strzębicka

Doświadczenie w biznesie:

Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w inwestycjach typu seed, głównie jako współpracownik funduszy i inwestorów indywidualnych, m.in. Trio Fund, Black Swan Fund, Lewiatan Business Angels. Jako trenerka i mentorka w programach akceleracyjnych i konkursach startupowych pomagam lepiej zrozumieć mechanizmy biznesowe, przemyśleć model i zweryfikować szanse powodzenia projektu. Pełnię obecnie funkcję Investment Managera w EdTech Hub Ventures.

Specjalizacja:

Specjalizuję się w ocenie potencjału rynkowego projektów inwestycyjnych, modelowaniu biznesowym, marketingu strategicznym i pozyskiwaniu kapitału typu venture capital.

Zainteresowania:

W wolnym czasie robię nic. Na nic innego nie starcza mi wolnego czasu :-). Ale jakbym miała go więcej, to bym czytała, gotowała dla ludzi, piła wino najchętniej z ludźmi, majsterkowała z synem, potem znów czytała, obejrzała jakiś film, a na koniec... ojej, rozmarzyłam się!

Dorota Ceranka-Czajkowska

Dorota Ceranka-Czajkowska

Doświadczenie w biznesie:

Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska, z zamiłowania trenerka biznesu (Certyfikat Polskiej Szkoły Biznesu Kontrakt OSH) oraz Certyfikowana Trenerka FRIS. Skuteczna managerka z ponad 18 letnią praktyką w budowaniu i wdrażaniu efektywnych strategii biznesowych i rozwojowych (spółki medialne). Posiada szerokie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedaży oraz projektowymi. Od 2008 roku trenerka i doradca biznesu dla wielu organizacji.

Specjalizacja:

Odkrywanie i rozwijanie potencjału z wykorzystaniem modelu FRIS Style Myślenia i Działania, doradztwo zawodowe. Trenerka specjalizująca się w efektywnej komunikacji oraz zarządzaniu zespołem.

Zainteresowania:

W wolnym czasie i w zależności od zasobności portfela zwiedza Parki Narodowe USA.

Michał Paradowski

Michał Paradowski

Wiceprezes zarządu, partner i współwłaściciel 4Results

W 4 Results odpowiadam za obszar usług doskonalenia sprzedaży i marketingu. Poza rozwojem oferty zarządzam również projektami. Moim zadaniem jest udzielenie Klientom możliwie pełnego wsparcia w jednym z najważniejszych obszarów ich działalności – sprzedaży oraz marketingu.

Doświadczenie:

Przez ponad 10 lat pracowałem na stanowiskach menedżerskich (marketing i sprzedaż) w Mars Polska (Masterfoods). Odpowiadałem za rozwój i zarządzanie zespołem oraz zarządzanie marką. Wdrożyłem wiele kampanii dla marki Snickers w Polsce i Europie Centralnej, m.in. „I jedziesz dalej!”, „Głodny nie jesteś sobą”. Koordynowałem projekty wzrostu efektywności w Europie Centralnej. Jako członek Zarządu Rynkowego Mars Polska wpływałem na rozwój procesu zarządzania operacyjnego i rozwój organizacji. Pracowałem też jako Interim Manager (m.in. Dyrektor Zarządzający i Dyrektor Sprzedaży), odpowiadając za wdrożenia nowych strategii, opracowanie działań naprawczych i optymalizacyjnych, odbudowanie działu handlowego oraz restrukturyzację w obszarach finansów i kontaktów z Klientami. Jestem sędzią Polish National Sales Awards. Ukończyłem SGH, kierunki: Zarządzanie i Marketing, Finanse i Bankowość; Tilburg University, w Holandii: Strategic Management oraz Podyplomowe Studium Zarządzania Projektami.

Piotr Ziewiec

Piotr Ziewiec

Doświadczenie w biznesie:

Rozpoczął karierę w 2009 roku jako Account Manager w dziale reklamy internetowej GoldenLine przygotowując kampanie reklamowe i akcje specjalne. Współtworzył zespół ZnanyLekarz.pl (obecnie grupa Docplanner) jako Product Manager budując i wprowadzając na rynek kluczowe produkty firmy. Obecnie koncentruje się na optymalizacji wzrostu przychodów grupy Docplanner.

Specjalizacja:

Umie budować produkt internetowy od zera i skalować go. Dobrze rozumie zagadnienia monetyzacji biznesu zwłaszcza w modelach SaaS i marketplace. Posiada również doświadczenie w zarządzaniu, marketingu, sprzedaży i budowaniu narzędzi backoffice.

Zainteresowania:

Moje zainteresowania to motoryzacja, bieganie, historia, geopolityka, nauka i technologia.

Jacek Erd

Jacek Erd

Doświadczenie w biznesie:

Przedsiębiorca związany ze start-up'ami technologicznymi od 2005 roku. Współzałożyciel i CTO GoldenLine.pl. Absolwent PW na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz UW na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

Specjalizacja:

Doświadczony programista aplikacji internetowych w PHP, Python, JavaScript, Java, C#. Architekt i projektant oprogramowania web i systemów baz danych. Manager projektów internetowych. Specjalista w obszarze skalowalności i wydajności aplikacji.

Zainteresowania:

W wolnych chwilach pływak, rowerzysta i biegacz. Jednym słowem triathlonista :)