Idea Mixer: Zainwestuj w dobro!

Idea Mixer - cykliczne wydarzenie Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, podczas którego stawiamy na inspirację, zapoznanie z trendami rynkowymi i motywację do działania - wraca w nowej formule!

Tym razem porozmawiamy na tematy związane z czynieniem dobra. O inicjatywach proaktywnych i odpowiedzialnym biznesie. Jak prowadząc swoje projekty możemy zmieniać świat na lepsze?
 
Prezentujemy nową formułę Idea Mixera: inspirujące rozmowy z szóstką ciekawych gości, zamknięte w pięciu odcinkach materiału wideo. Porozmawiamy o początkach i powodach rozpoczęcia działania, jakie trudności pojawiły się po drodze, jaki był realny wpływ na otoczenie, a także postaramy się sprawdzić, czy dobro wraca!
 
Naszymi gośćmi są: Zosia Zochniak - współzałożycielka startupu “Ubrania do oddania”, Karol Poziemski - raper i przedsiębiorca, założyciel SBM Label, pomysłodawca akcji #Hot16Challenge2, Karol Turek - Dyrektor sieci sklepów Tefal w Polsce i na Ukrainie, Agnieszka Stecko - konsultantka w Nieagencji, Bartek Wilim - współzałożyciel Nieagencji, Kira Sukhoboichenko - założycielka Międzynarodowego Ruchu Latających Plecaczków.
 
Prowadzi Idea Mixer Przemysław Krawczyk.
 
Zobacz pierwsze odcinki:
 
Zapraszamy do oglądania i komentowania! Nowe odcinki pojawiają się na kanale Youtube Inkubatora UW!
Będziemy Was inspirować do działania! Koniecznie obserwujcie nasz cykl!
 
Partner wydarzenia: Tefal (Groupe SEB Polska) i Nieagencja.
blog comments powered by Disqus