IDEA MIXER - JAK ZARABIAĆ W SIECI?

Zaczerpnij inspiracji i wejdź za biznesowe kulisy w nowym cyklu spotkań Inkubatora UW!

Idea Mixer to cykliczne wydarzenie Inkubatora UW, podczas którego spotyka się świat start-upów, biznesu oraz różnego rodzaju przedsięwzięć. Każde spotkanie ma temat przewodni, wokół którego eksperci oraz specjaliści wybranych branż opowiadają o obecnych oraz przewidywanych trendach rynkowych. W trakcie premierowego spotkania w nowym roku akademickim chcemy przybliżyć społeczności Inkubatora UW temat zarabiania w sieci - a co za tym idzie, jak skutecznie przekuwać swoje pasje w zarobki i przy okazji wykorzystywać do tego Internet. ?

>> GOŚCIE Do dyskusji zaprosiliśmy gości, którzy prowadzą swoją działalność w sieci.

Nasi Goście:


O genezie swojego nowego projekcie #TheMuBa - teatru w internecie, opowie Jarosław Kuźniar, To innowacyjny projekt stworzony przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę. ? Są to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej: https://www.themuba.com/.
Historia Brand24 to idealne potwierdzenie tego, że w życiu nie można się poddawać! O tym, jak przebiegała ich droga "od zera do lidera", przeczytacie w artykule na Marketing i Biznes. A więcej informacji o funkcjonowaniu wiodącej firmy w dziedzinie monitoringu Internetu na pewno przekaże Wam kolejny z prelegentów Idea Mixer  Mikołaj Winkiel. 

Trzecim prelegentem tego spotkania będzie Michał Paweł Wilczewski, lepiej znany jako Wujaszek liestyle* - influencer i fotograf modowy. 30 października podczas #IdeaMixer opowie nam o współpracy z markami w sieci. 
 

Wypowiedzi panelistów będą miały formę krótkich, acz inspirujących wystąpień. Następnie odbędzie się debata z możliwością zadawania pytań przez publiczność. Dodatkowo, w ostatniej części Idea Mixer zapraszamy Was na networking, gdzie w luźniejszej atmosferze będziecie mogli podyskutować z innymi.

>> ZAPISY Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. TUTAJ MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Spotkanie odbędzie się 30 października (wtorek) o godz. 18:00 w auli w Dawnej Bibliotece Uniwersyteckiej (Stary BUW). Do zobaczenia! ?

blog comments powered by Disqus