Nowość: mentoring odwrócony!

3, 2, 1, rozpoczynamy działania w nowy roku akademickim! robimy to z wysokiego C, ponieważ startujemy z zupełną nowością! Przed Wami Reverse Mentoring - program skierowany do osób interesujących się digitalizacją, nowymi technologiami i wykorzystywaniem danych.

Zapraszamy Was do udziału w programie mentoringowym. Uwaga: nie będzie to jednak jego standardowa wersja....

Reverse Mentoring to innowacja w naszej ofercie. Dlaczego? Ponieważ w przypadku tego programu to Wy wcielicie się w rolę mentora i będziecie mogli dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z pracownikami Nielsen Services sp. z.o.o.
Później role się odwrócą, dzięki czemu będziecie mogli rozwijać swoją wiedzę pod okiem doświadczonych menedżerów z organizacji.
------------
Przed rozpoczęciem programu zaprosimy Was na profesjonalne szkolenie, które wprowadzi Was w tajniki i ogólne zasady mentoringu. Dzięki niemu będziecie mogli wynieść z całości jeszcze więcej, ponieważ celem programu jest wyćwiczenie umiejętności interpersonalnych, liderskich oraz zdobycie kompetencji związanych z przekazywaniem wiedzy.
----------
Spotkania mentora i mentee odbywać się będą online, w języku angielskim, od 19.10 do 6.12 (5 spotkań w terminie ustalonym przez parę).
Wcześniej:
12.10 - Kick off programu
15.10 - szkolenie z mentoringu
------------
Do udziału zapraszamy osoby z III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów II stopnia, IV i V roku studiów jednolitych magisterskich oraz doktorantów.

Zapraszamy osoby, które interesują się digitalizacją, nowymi technologiami (np. Machine Learning, AI, programowanie, eksplorowanie technologii kosmicznych), wykorzystywaniem danych (tj. big data, data literacy).
----------
Żeby zgłosić się do programu, wypełnijcie formularz:

Rekrutacja trwa do 4 października (niedziela, godz. 23:59). Po jej zakończeniu wybrane osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.
Regulamin programu
-----------
Zróbcie małą rewolucję i odwróćcie z nami mentoring!