Otwarcie pracowni technologicznych Makerspace@UW

1 września został aktywowany system rezerwacji stanowisk technologicznych w Makerspace@UW. Studenci mogą skorzystać z pracowni od poniedziałku do piątku w godz. 9 -17.

Do dyspozycji oddana jest:

• Pracownia Obróbki Drewna,
  • Pracownia Elektroniczna,
  • oraz Centrum Druku 3D (wybrane drukarki).

Jeśli macie już uprawnienia do korzystania z pracowni i dostępnego w nich sprzętu, stanowisko możecie zarezerwować w naszym systemie: https://iuw.edu.pl/pl/item/list

📣 W związku z obecną sytuacją i wszelkimi obostrzeniami, prosimy o rozważne i przemyślane rezerwacje. Otwierając część przestrzeni Makerspace@UW, chcemy, byście mogli dokończyć rozpoczęte projekty i mieli możliwość realizacji nowych, przydatnych przedsięwzięć.
------------
📣 Na Wydziale Fizyki obowiązują szczególne zarządzenia dotyczące poruszania się po budynku przy ulicy Pasteura 5.

Wejście do budynku odbywa się wyłącznie przez budynek A (od ul. Pogorzelskiego) - po uprzednim wpisaniu się na listę znajdującą się na portierni.
Aby dostać się do Makerspace@UW, należy wejść na II piętro, a następnie przejść łącznikiem do budynku B (druga klatka schodowa, za salami B2.26 i B2.25) i zejść na I piętro do Makerspace@UW. Uwaga: na I piętrze nie ma łącznika!
Postaraj się sprawnie przebyć drogę i umyć/zdezynfekować ręce po dotarciu do celu.

Pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas przebywania w budynku.