Mentoring

Korzystając z programów mentoringowych Inkubatora UW, możesz liczyć na wsparcie w rozwoju projektu na każdym etapie zaawansowania. Współpraca z Mentorem umożliwi Ci rozwój w obszarze organizacji własnej pracy, wyznaczania celów i monitorowania przebiegu kolejnych działań. 

Oprócz tego Mentor będzie towarzyszył Ci w pracy nad projektem, wspierał radą i motywował do podjęcia kolejnych kroków. W ciągu całego procesu będziecie dla siebie źródłem inspiracji i nowych odkryć związanych z projektem i branżą. To również okazja do poznania swoich atutów lub rzeczy, nad którymi musisz pracować.

Programy mentoringowe Inkubatora UW:

 

Starter - logo.png

Jeśli masz pomysł na projekt i chcesz działać, ale nie wiesz od czego zacząć lub zastanawiasz się, jak zweryfikować swoje plany  i jakie kroki poczynić, by wszystko obróciło się w sukces, zgłoś się do programu STARTER!

Więcej informacji o programie.

rusz - logo pobasione.png

Rozwijasz swój projekt i jesteś coraz bliżej wejścia na rynek? Dopadły Cię trudności i chcesz je pokonać? Wsparcie eksperckie jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz? Dlatego RUSZ z miejsca!

Rekrutacja do kolejnej edycji już wkrótce!

mentoring logo bez tła.png

Masz zaawansowany projekt i chcesz go dalej rozwijać lub od razu wdrożyć? Indywidualna praca z mentorem jest tym, czego najbardziej teraz potrzebujesz? Zapraszamy do Mentoringu działania!

Więcej informacji już wkrótce!