Korzystając z programów edukacyjno - mentoringowych Inkubatora UW, możesz liczyć na wsparcie w rozwoju na początkowym i średnio-zaawansowanym etapie swojego projektu.

Współpraca z Mentorami umożliwi Ci rozwój w obszarze organizacji własnej pracy, wyznaczania celów i monitorowania przebiegu kolejnych działań. 

Sprawdź naszą ofertę i dopasuj program do swoich oczekiwań. Jeśli nie jesteś pewien lub pewna, który z nich wybrać - nie martw się!
Napisz do nas lub zgłoś się na konsultacje. Pomożemy!

Programy Inkubatora UW:

 

Starter - logo.png

Jeśli masz pomysł na projekt i chcesz działać, ale nie wiesz od czego zacząć lub zastanawiasz się, jak zweryfikować swoje plany  i jakie kroki poczynić, by wszystko obróciło się w sukces, zgłoś się do programu STARTER!

Więcej informacji o programie.

rusz - logo pobasione.png

Rozwijasz swój projekt i jesteś coraz bliżej wejścia na rynek? Dopadły Cię trudności i chcesz je pokonać? Wsparcie eksperckie jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz? Dlatego RUSZ z miejsca!

Rekrutacja do kolejnej edycji już wkrótce!

mentoring_logo_bez_tla (1).png

Mentoring, do którego Was zapraszamy to wyjątkowa podróż w głąb siebie.
To relacja pomiędzy osobą o większym doświadczeniu, a osobą o mniejszym doświadczeniu, charakteryzująca się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Proces mentoringu to wyjątkowa forma wzrostu, która zaowocuje lepszym poznaniem swoich mocnych stron.
Dzięki spotkaniom z Mentorem rozwiniesz się w wybranym obszarze, jak też otworzysz na drugiego człowieka.

Dowiedz się więcej!