Jednym z kluczowych działań podejmowanych przez Inkubator UW jest organizacja warsztatów. Ta część naszej stałej oferty to okazja do zdobycia wiedzy i nabycia praktycznych umiejętności.

Nasza oferta warsztatowa skupia się na trzech głównych obszarach:

To, co wyróżnia te zajęcia spośród szerokiej oferty zajęć Uniwersytetu Warszawskiego, to przede wszystkim ich praktyczny wymiar. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie nie tylko na salach szkoleniowych, ale przede wszystkim na rynku w zakresie prezentowanych przez nich tematów. Dzięki temu studenci uczą się narzędzi i praktyk aktualnie wykorzystywanych przez specjalistów oraz mają okazję zadać pytania swoim potencjalnym przyszłym pracodawcom czy współpracownikom. 

Co musicie wiedzieć o warsztatach?

Załóż konto na stronie IUW i zapisz się na zajęcia!

Dodatkowo w ramach pracowni Makerspace@UW, znajdującej się w budynku Wydziału Fizyki UW, oferujemy społeczności akademickiej ciekawe warsztaty umiejętności technicznych, dostęp do specjalistycznego sprzętu, porady eksperckie oraz przestrzeń do pracy. Do dyspozycji są: pracownia obróbki drewna, pracownia komputerowa, pracownia elektroniczna, pracownia druku 3D pracownia krawiecka i stanowisko do wytrawiania płytek drukowanych. Szczegóły opis możliwości na stronie Makerspace@UW.