BraveCamp

AKADEMIE
STARTUPY
BraveCamp

Superbohaterowie nie boją się wyzwań - podejmij rękawicę i jedź
z nami na BraveCamp!

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów, doktorantów, pracowników i absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do udziału w kolejnej, czwartej już edycji obozu szkoleniowo-integracyjnego BraveCamp, który odbędzie się w dn. 10-16 lutego 2019 roku. Weź udział w akademii dla przyszłych superbohaterów - pod okiem trenerów oraz mentorów uczestnicy będą zdobywać kolejne supermoce przedsiębiorcy, które wykorzystają później przy tworzeniu i rozwijaniu swoich projektów biznesowych, naukowych lub z zakresu ekonomii społecznej.

 

Rekrutacja do grona superbohaterów, którzy pojadą na BraveCamp, zakończyła się, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

 

Na najlepszych superbohaterów czekają granty o łącznej wartości 10 000 złotych.

 

Fundatorem grantów jest firma Pfizer.

Rozwiń swoją supermoc i zostań superbohaterem w swoim projekcie!

BraveCamp jest organizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl

 

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE BRAVE CAMP?

Postaramy się na nie odpowiedzieć!

Czym jest BraveCamp?

BraveCamp to obóz szkoleniowo-integracyjny, podczas którego uczestnicy mają okazję dopracowywać i kształtować swój projekt pod okiem ekspertów z dziedzin m.in. marketingu, sprzedaży, zarządzania projektami, design thinking i autoprezentacji.


Kto może aplikować?

Na obóz szkoleniowo-integracyjny BraveCamp mogą zgłaszać się studenci, doktoranci, pracownicy i absolwenci (do 2 lat od ukończenia studiów) Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Jakie projekty można zgłaszać?

Na BraveCamp można zgłaszać pomysły na projekty biznesowe, naukowe i z zakresu ekonomii spoełcznej. Poziom ich zaawansowania nie wpływa na ostateczną ocenę i kwalifikację projektu.

 

Ile projektów można zgłosić?

Każdy aplikujący może zgłosić maksymalnie dwa projekty. W przypadku zakwalifikowania obu, uczestnik będzie musiał wybrać jeden z nich, nad którym będzie pracował w trakcie trwania obozu.

 

Czy do projektu mogą zgłaszać się zespoły?

Na BraveCamp mogą być zgłaszane projekty grupowe, ale w obozie będzie mógł wziąć udział tylko jeden przedstawiciel zespołu.

 

Czy do udziału w BraveCamp mogą zgłaszać się osoby, które uczestniczyły w poprzednich edycjach programu?

Tak. Osoby, które zostały zakwalifikowane do udziału w poprzednich trzech odsłonach BraveCamp, mogą uczestniczyć w kolejnej edycji, muszą jednak zgłosić inny projekt niż poprzednio. UWAGA! Jeśli projekt był już wcześniej zgłoszony na BraveCamp, nie można zgłosić go ponownie - nawet jeżeli nie został zakwalifikowany do realizacji podczas wyjazdu. W BraveCamp można wziąć udział dwukrotnie.

 

Ile kosztuje udział w BraveCamp?

Uczestnictwo w BraveCamp jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają transport, nocleg i wyżywienie, a także profesjonalne szkolenia i gwarancję rozwoju Waszych pomysłów.

 

Jakie są kryteria oceny projektów?

Kryteriami, które będą brane pod uwagę przy ocenie zgłoszeń i ich selekcji, będą: nowatorstwo, wykonalność, adekwatność do potrzeb społecznych/rynkowych, a także propozycje wydatkowania grantu na rozwój projektu.

 

Do kiedy trwa rekrutacja? Kiedy można spodziewać się wyników?

Formularz rekrutacyjny dostępny jest na naszej stronie do 9 stycznia 2019 roku włącznie. O wynikach rekrutacji uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową, najpóźniej do 14 stycznia 2019 roku.

 

Na jaki cel można przeznaczyć zdobyte granty?

Granty, które zostaną przyznane przez Jury w trakcie finałowej prezentacji projektów, muszą zostać przeznaczone na rozwój projektu. Zwycięzcy zobligowani są do późniejszego rozliczenia grantu oraz przedstawienia pełnej dokumentacji wydatkowania funduszy.

BraveCamp

Koordynator: Przemysław Krawczyk
Kontakt:

Znajdziesz nas: