BioTech Leaders Academy

AKADEMIE
BIOTECHNOLOGIA
BioTech Leaders Academy

Rusza rekrutacja do trzeciej edycji BioTech Leaders Academy by Roche

To program Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego realizowany we współpracy z firmą Roche Polska. Celem akademii jest wyszkolenie przyszłych liderów projektów i naukowców zajmujących się zagadnieniami z branży biotechnologicznej i biomedycznej.

W ramach programu, podczas weekendowych zjazdów, na uczestników czeka blisko 100 godzin szkoleń i warsztatów z najlepszymi specjalistami z branży. W blokach zajęć poruszone zostaną zagadnienia biznesowe (m.in. marketing, customer development, planowanie i finansowe projektu), dotyczące rozwoju kompetencji osobistych (m.in. personal branding, kompetencje lidera) i prawnych (takich jak kontrakty badawcze, licencje, prowadzenie laboratorium).

DLA KOGO?

Do udziału w programie mogą aplikować studenci, doktoranci, pracownicy i absolwenci (do 2 lat po uzyskaniu dyplomu) Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu, wykazywać doświadczenia czy certyfikatami (jednakże dotychczasowe doświadczenie będzie dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji).

Udział w akademii jest bezpłatny.

W ramach akademii przewidziane są również: wizyta w firmie Roche Polska oraz konsultacje z ekspertami firmy. Potwierdzeniem udziału w programie jest certyfikat.

PROGRAM TRZECIEJ EDYCJI AKADEMII:

  • 09-10 marca: Strategia budowania startupów
  • 16-17 marca: Zagadnienia budżetowe i procesy kreatywne
  • 23-24 marca: Komercjalizacja i transfer technologii, prawo i ochrona danych
  • 30-31 marca: Finansowanie
  • 06-07 kwietnia: Marketing
  • 13-14 kwietnia: Przywództwo i zarządzanie zespołem
  • 24-26 kwietnia: Plan komercjalizacji i internacjonalizacja biznesu

REKRUTACJA

Rekrutacja do aktualnej edycji zakończyła się 25.02.2019.

Regulamin programu

Osoby ubiegające się o udział w programie zobowiązane są również do rejestracji w serwisie Inkubatora UW pod adresem: https://iuw.edu.pl/pl/join

BioTech Leaders Academy

Koordynator: Julia Sobolewska
Kontakt:

Znajdziesz nas: