AKADEMIE
Brave Camp: wyciągnij swój projekt z szuflady!

Wiosenne porządki zrobione? Szafy uprzątnięte, a szuflady uporządkowane? Nie? To zbliża się najlepsza okazja, by wziąć się do roboty i wyjąć skarby z zakamarków!

Masz pomysł na własny biznes? Chcesz sprzedawać, kupować albo produkować? A może chcesz rozwijać się w roli naukowca? Chcesz badać i wymyślać innowacyjne rozwiązania? Może akurat myślisz o stworzeniu miejsca pracy dla osób wykluczonych i chcesz je zaangażować w życie społeczne? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.... To jednak bez znaczenia!
Niezależnie od tego, czy chcesz otworzyć kawiarnię, robić latawce, badać rośliny czy stworzyć aplikację dla fryzjerów wiedz, że nie ma złych pomysłów, trzeba je tylko wyjąć z szuflady i przetestować!

Najlepszą okazją będzie wyjazd na Brave Camp - naszą letnią szkołę przedsiębiorczości.

Przez tydzień intensywnych, wyjazdowych warsztatów, pod okiem profesjonalnych trenerów i praktyków biznesu przetestujesz swój pomysł (nawet ten najbardziej od czapy!) Nauczysz się, jak planować, rozwijać, prezentować, prowadzić czy sprzedać swój projekt. Na koniec staniesz przed szansą zdobycia jednego z trzech grantów ? w wysokości 5000 zł, 3000 zł lub 2000 zł!
Brzmi super? To pomyśl, że to wszystko jest dla Ciebie zupełnie za darmo!

Aż nie wypada nie wyciągnąć na światło dzienne pomysłów, które chodzą Ci po głowie i które ukrywasz w szufladzie!

? KIEDY: 7 - 13 lipca 2019
? GDZIE: << TBA >>
? DLA KOGO: studenci, absolwencie do 2 lat, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
? ZA ILE: za pomysły i chęć rozwoju! (czytaj: bezpłatnie)

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zalogować/ zarejestrować się w systemie Inkubatora UW.

Formularz będzie otwarty do 10 czerwca 2019 r.

Regulamin konkursu (klik!)
--------
BraveCamp jest organizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl

Koordynator: Przemek Krawczyk