GeoLearning - warsztaty geologiczne w Chęcinach

SPIN OFF
GeoLearning - warsztaty geologiczne w Chęcinach

Opis projektu:

GeoLearning to warsztaty edukacyjne i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. 

W naszych warsztatach stawiamy na interaktywność i innowacyjność. Zajęcia prowadzone są w ciekawy i pobudzający do samodzielnego myślenia sposób. Rozwijają one przyrodnicze zdolności i zainteresowania, a także pomagają zrozumieć otaczający świat natury. 

Geologia jest nauką fascynującą i niezwykle przydatną w życiu codziennym. Każda wycieczka i wyjście w góry, wzbogacona o wiedzę geologiczną staje się fascynującą przygodą. Wizyty w kamieniołomach, kopalniach i hałdach są okazją do znalezienia wyjątkowych skamieniałości i minerałów, czyli wspaniałych pamiątek i cennych znalezisk. 

Jesteśmy młodymi ludźmi z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiemy, jak wytworzyć dobrą atmosferę w grupie i przekazywać wiadomości w sposób ciekawy i przystępny. Relacje z uczestnikami budujemy w oparciu i wzajemne zaufanie i braterstwo. W ten sposób rozwiajamy umiejętność pracy w grupie, tworzymy dobrą atmosferę do rozwoju postaw proprzyrodniczych i poznania osobistych związków z przyrodą. 

Nacisk kładziemy na naukę poprzez doświadczanie, interaktywność i nowoczesne techniki poznawania świata. Z nami na pewno nie będziecie się nudzić. 
Wyruszcie z nami na fascynującą wyprawę!

GeoLearning - warsztaty geologiczne w Chęcinach

Koordynator: Przemysław Krawczyk
Kontakt:

Znajdziesz nas: