AKADEMIE
KOMUNIKACJA I PR
IdeaLab: akademia komunikacji i PR

PR? Czyli właściwie co? I po co? PR-owiec - pasja, zawód czy kompetencja?
W jakim celu tworzy się strategie komunikacyjne?  Jak poradzić sobie z kryzysami, które wybuchają nie tylko w weekendy?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania będziecie mogli uzyskać podczas I akademii komunikacji i PR-u organizowanej we współpracy Inkubatora UW z BrandLab - firmą doradztwa komunikacyjnego i PR

➡ IdeaLab, czyli co?
Akademia to przestrzeń, która pozwoli Wam poznać realia komunikacji i Public Relations od praktycznej strony. Podczas 8 spotkań będziecie mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez praktyków ze świata mediów i biznesu 🕴 Udział w akademii (dla studentów UW i WUM) jest bezpłatny.

➡ Dla kogo?
🔸 Dla wszystkich zainteresowanych Public Relations,
🔹 dla tych, którzy chcieliby pracować w agencji PR, dziale komunikacji (firmy, instytucji) lub w NGO-sach,
🔸 dla czujących niedosyt praktycznych zajęć.

Kiedy?
IdeaLab to 4 tygodnie dwudniowych spotkań: w piątki i soboty.
Zaczynamy na początku kwietnia, a kończymy pod koniec maja. Dokładny rozkład jazdy zajęć:
➡ 5-6 kwietnia,
➡ 12-13 kwietnia,
➡ 17-18 maja,
➡ 24-25 maja.

➡ Jak wejść do świata PR-u?
Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i zróbcie zadanie rekrutacyjne, które jest składową rekrutacji.
Formularz jest otwarty do poniedziałku, 25 marca, do godz.17:00

Regulamin akademi

Dołączajcie do rekinów komunikacji!
----
👩 Koordynatorką projektu jest Julia Sobolewska: julia.sobolewska@inkubator.uw.edu.pl

Koordynator: Julia Sobolewska
Kontakt: