MEETUP
MeetUp - reklamuj się w internecie!

Szukacie inspiracji do rozwoju i efektywnego działania? Chcecie zbadać, czy  Wasz pomysł ma ręce i nogi? A może macie ochotę posłuchać inspirujących historii o tym, jak za pierwszym razem coś nie wyszło?

Nie musicie wybierać jednego - wszystko i jeszcze więcej znajdziecie podczas MeetUpów, czyli cyklu spotkań dla Społeczności Inkubatora UW!

Chcemy, by członkowie Społeczności IUW uczyli się od siebie nawzajem, byli dla siebie wsparciem i inspiracją, ale też przestrogą przed popełnieniem niektórych błędów. To właśnie Społeczność IUW będzie tworzyła jedyny w swoim rodzaju Meetup!

Prelegenci na najbliższej edycji:

Marcin Żukowski, Bartek Wilim - właściciele Nieagencji i 3miejsca -  "10 złotych zasad promocji online"

Damian Hodun - Moho sp. z.o.o.

Maja Michalak -laureatka 5. edycji Brave Campu

Każdy Meetup będzie dotyczył innego obszaru i innych zagadnień.

Podczas spotkania będziecie mogli m.in. poznać działające u nas projekty, ich twórców i historie, które za wszystkim stoją. Będzie to też idealna okazja do posłuchania ekspertów i zadania pytań, na które poszukujecie odpowiedzi. Wszystko w luźnej i otwartej formie, która sprzyja integracji i networkingowi - a tego nie zabraknie!

Co znajdziecie podczas Meetupów?

• inspirację,
  • feedback dotyczący Waszych pomysłów,
  • historię startupów z podwórka IUW,
  • merytoryczną wiedzę od ekspertów,
  • integrację ze Społecznością IUW,
  • networking,
  • przestrzeń do znalezienia pomocy w projekcie.

Let's MeetUp!

Kiedy? 24.10 (czwartek), godz. 17:00

Gdzie? Inkubator na Dobrej (Wydział Neofilologii)

Do zobaczenia, droga społeczności IUW!

Koordynator: Przemek Krawczyk
Kontakt: