Poza Ramami

PREINKUBACJA
Poza Ramami

Wyjdź Poza Ramy i zakochaj się w sztuce!

Szkolenia i warsztaty “Poza Ramami” zmieniają myślenie o sztuce. Obalają stereotyp nudnego i niezrozumiałego muzeum, pokazując ilość możliwości poznawania sztuki. W nieakademicki sposób - od nauki czytania obrazów, zgłębianie szczegółowych zagadnień tematycznych po ciekawe opowieści i wykorzystanie interakcji z uczestnikami - wprowadzają w świat historii sztuki. 

"Poza Ramami" powstało w celu szerzenia wiedzy z zakresu historii sztuki wśród osób czynnych zawodowo oraz zwiększania ich kompetencji w odbiorze kultury. Odpowiada na problem nieumiejętności obcowania z dziełami sztuki i brakiem tego rodzaju aktywności w branży szkoleniowej. W ofercie “Poza Ramami” znajdują się:

  • szkolenia motywacyjne dla pracowników,
  • warsztaty rozwojowe ze sztuką,
  • wykłady merytoryczne (o epoce, o stylu, o artyście),
  • zajęcia indywidualne,
  • lekcje muzealne.

Działania “Poza Ramami” są ciekawą alternatywą dla stereotypowych szkoleń integracyjnych. Uczą obcowania ze sztuką, jej efektywnego doświadczania. Integrują pracowników poprzez interpretowanie dzieł sztuki. Rozbudzają w nich pasję do sztuki i uświadamiają o jej ogromnej wartości intelektualnej i inwestycyjnej. Dodają nową wartość pracownikom, zapewniając niestandardową wiedzę i nowy temat do rozmów. Zachęcają do tworzenia społeczności zaangażowanej w kulturę. 

Wdrożenie w życie “Poza Ramami” było możliwe dzięki udziałowi w Brave Campie. Na warsztatach prowadzonych przez świetnych trenerów nauczyłam się bardzo dużo o budowaniu marki, prowadzeniu biznesu i rozwijaniu go. Zgłaszając się na Brave Camp, zależało mi najbardziej na poznaniu wielu młodych, przedsiębiorczych osób, które chcą realizować swoje pomysły na biznes. I tak też się stało! Poznałam wyjątkowych ludzi, którzy niezwykle motywują mnie do dalszego rozwoju. Nadal jesteśmy w kontakcie i mam nadzieję, że tak zostanie! Nie mam na myśli tylko uczestników, lecz także pracowników Inkubatora. Ilość wsparcia i serdeczności, jaką od nich dostaje jest niesamowita. Tak naprawdę to dzięki nim w pełni uwierzyłam w swój pomysł.

Zdobycie 1. miejsca, nagrody publiczności oraz nagrody od uczestników była dla mnie totalnym zaskoczeniem. Ogrom miłych słów jakie usłyszałam po Demo Night, na której prezentowałam projekt (wówczas pod nazwą) "Maja Michalak Art Academy", to była największa nagroda za włożoną pracę. 

Poza Ramami

Koordynator: Maja Michalak
Kontakt:

Znajdziesz nas: