Menu
Zamknij
BioTech Leaders Academy to cykliczny program organizowany przez Inkubator UW we współpracy z naszym partnerem Roche. Celem wydarzenia jest wyszkolenie przyszłych liderów projektów i naukowców zajmujących się zagadnieniami z branży biotechnologicznej i biomedycznej. Rozwijamy kompetencje uczestników umożliwiające łatwiejsze wejście na rynek pracy w obszarze biotechnologii.
Wydarzenie skierowane do studentów, doktorantów, pracowników, absolwentów (do 2 lat po uzyskaniu dyplomu) Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tegoroczne zjazdy odbywają się w semestrze jesiennym w dniach piątek-sobota.
W blokach zajęć poruszone zostaną zagadnienia biznesowe (m.in. marketing, customer development, planowanie i finansowe projektu), dotyczące rozwoju kompetencji osobistych (m.in. personal branding, kompetencje lidera) i prawnych (m.in. prowadzenie badań klinicznych, prawo patentowe). Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję wypełnić test Gallupa i przeanalizować go pod okiem eksperta.
Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu. Uczestnik powinien jednak posiadać wiedzę niezbędną do poruszania się w środowisku projektów biotechnologicznych oraz biomedycznych. Kryteriami oceny zgłoszeń będą w szczególności dotychczasowe doświadczenie naukowe, projektowe lub zawodowe.
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne do rozwijania i prowadzenia własnego biznesu
Dowiesz się, jak unikać najczęstszych błędów popełnianych na początku zakładania własnej firmy
Uzyskasz know-how prowadzenia i rozwijania własnej firmy
Zajęcia są prowadzone przez praktyków biznesu z różnych gałęzi gospodarki, co daje szansę na interesującą wymianę doświadczeń
Poznasz nowych ludzi i nowe perspektywy
Wypracujesz indywidualne rozwiązanie dla własnych pomysłów/projektów
Program trwa 8 tygodni.
Zajęcia będą się odbywać w piątki i w soboty.
Zajęcia odbywają się hybrydowo, szczegółowy harmonogram zajęć zostanie przedstawiony przez rozpoczęciem kursu.
Udział w programie jest bezpłatny
W programie mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.
Dopuszczalne są trzy nieobecności.
Zajęcia stacjonarne odbywają się w budynku Centrum Biologiczno – Chemicznego lub zdalnie.
Zapraszamy do rekrutacji na 11. edycję BraveCampu, który odbędzie się w dniach 10 – 16 lutego 2024 r. Zgłoś swój pomysł w formularzu! Rekrutacja trwa do 8 stycznia 2024 r. ❄️
W piątek 17 listopada 2023 r. zainaugurowaliśmy MatchIT! 🎉 Turniej kreatywny MatchIT to nietypowe zajęcia ogólnouniwersyteckie, a jednocześnie zajęcia obowiązkowe dla studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. 📐
Nice talk! O biznesie przy kawie to wydarzenie skierowane do studentów i studentek realizujących swoje projekty przy wsparciu Inkubatora UW. Studenci będą mieli możliwość spotkania się w miłej, swobodnej atmosferze z ekspertami - praktykami biznesu. Jest to unikalna możliwość, aby spędzić z nimi 30 minut mając ich pełną uwagę!
Staż w Dziale Medycznym firmy Pfizer Polska to już tradycja. Tym razem szukamy nie tylko studentów i studentek kierunków medycznych czy life sciences. 👀 Poznaj szczegóły i zgłoś się już dziś! ✍️
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.