baner Mentoring UW

Mentoring

Studiowanie na UW to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale też poznawanie innych ludzi i stawanie się częścią wielkiej, wielopokoleniowej społeczności. Wraz z klubem Absolwentów UW zapraszamy do Programu mentoringowego, podczas którego na jeden semestr przydzielimy Ci doświadczonego mentora lub mentorkę, który pomoże Ci w realizacji twoich celów pod okiem doświadczonych trenerów monitorujących proces.

Nasi mentorzy to znakomite postaci, eksperci z obszarów m.in. startupów, marketingu, medycyny, nauki i technologii, edukacji i CSR, coachingu i umiejętności przyszłości, zarządzania i budowania strategii.

Pierwsza edycja programu odbyła się w roku akademickim 2020/21. Druga i trzecia edycja programu Mentoring UW otrzymały wyróżnienie “Super M” od EMCC European Mentoring and Coaching Council Poland w kategorii Programu Mentoringowego organizowanego przez Instytucję Edukacyjną!

Obecnie trwa czwarta edycja programu, której zwieńczeniem będzie Gala Finałowa Programu Mentoringowego UW. Wydarzenie odbędzie się 18 czerwca 2024 roku o godz. 18:00 w Auli Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 55.


Zachęcamy do zapisów na przyszłą edycję Mentoringu UW!

weź udział

dlaczego warto

wsparcie mentora przy realizacji twojego projektu

poszerzenie siatki znajomości

rozwój osobisty i zawodowy

korzystanie z doświadczenia innych

pomoc w zdobyciu pierwszych klientów

bezcenne doświadczenie

O programie

O przyjęciu do programu decyduje poza samą aplikacją także rozmowa rekrutacyjna, która umożliwi dobranie mentora lub mentorki do potrzeb osoby uczestniczącej!

Na program skaładają się:

  1. Warsztat wprowadzający dla mentee (studentów) ONLINE (1,5h)
  2. Spotkanie inauguracyjne (2h) z możliwością spotkania swojego mentora lub mentorki na żywo po raz pierwszy;
  3. Regularne spotkania z mentorem/mentorką, min. 3 h w miesiącu przez min. 5 wybranych miesięcy;
  4. Warsztat dla mentorów i mentee ONLINE (1,5 h) w połowie programu;
  5. Uroczyste spotkanie podsumowujące program (2,5 h);

Opinie uczestników

Dzieje się