logo inkubatora uw - litera 'i' przepleciona z literą 'u' oraz 'w'
Menu Zamknij
Zamknij

Indywidualne konsultacje

Masz pomysł, chcesz zacząć działać lub już pracujesz nad projektem? Zapisz się na indywidualne konsultacje online!

Konsultacje to spotkanie, na którym możesz z nami porozmawiać o swoim projekcie z doświadczonymi ekspertami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów i wątpliwości. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb tak, by służyła Ci jak najlepiej. Chętnie pomożemy też w chwilach przestoju czy zwątpienia!

W trakcie konsultacji:

  • porozmawiamy o Twoim projekcie, wymienimy się pomysłami,
  • opowiemy Ci o tym, jak zwiększyć szanse na to, żeby Twój pomysł wypalił, 
  • wskażemy, jakie są etapy rozwijania własnej działalności, czym zająć się po kolei,
  • pomożemy Ci wybrać z oferty Inkubatora to, co najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom,
  • zaprosimy Cię do udziału w jednym z programów mentoringowych Inkubatora UW,
  • ustalimy, z jakim ekspertem lub innym uczestnikiem Inkubatora UW warto Cię skontaktować.

 

Na konsultacje możesz przyjść jednorazowo albo wpadać na nie regularnie – tak, żebyśmy mogli na bieżąco wspierać Cię w działaniu.  Na tym etapie przedstawiamy Ci możliwości, bez żadnych zobowiązań.

Zapisz się na spotkanie

portret Doro Marszałek

Dorota Marszałek

Od 2010 wspiera młodych przedsiębiorczych, a od 2015 roku także startupy w inkubatorach. Ma doświadczenie w realizacji projektów, w tym m.in. Kina sąsiedzkiego AMONDO, w pracy w NGO, kulturze, marketingu, edukacji i obszarach IT.

Absolwentka Instytutu Kultury Polskiej UW na specjalizacji animacja kultury, kursu księgowego, akademii spin-off, kursu dietetyki, warsztatów szycia i projektowania odzieży oraz psychologii pozytywnej, a także wielu innych, czyli w dwóch słowach “otwarty umysł”, który ciągle się uczy. Prywatnie kocha gotować i słuchać kryminałów. Lubi ludzi.

Obszary: pomysł na aplikacje, rękodzieło, szkoła językowa, innowacje społeczne, projekty animacyjne, projekty edukacyjne, projekty artystyczne, IT, itp.

Emilka Gromczak

Emilia Gromczak

Dziennikarka, studentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Akademii Social Media Managera.

Pomysłodawczyni góralskiej marki odzieżowej “Hyrna”. Absolwentka letniej szkoły przedsiębiorczości Brave Camp.

Obszary: zarządzanie innowacjami, marketing, social media, media tradycyjne, fashion, beauty, life sciences, gastronomia

portret Michał Borowy

Michał Borowy

Trener Innowacji, Stypendysta Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Koordynator Akademii Spin-off na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczony Project Manager z udokumentowaną historią pracy w branży badawczej. Posiada umiejętności w zakresie badań i rozwoju (R&D), zarządzania relacjami biznesowymi, planowania biznesowego i zarządzania innowacjami. Na co dzień wspiera przedsiębiorstwa w procesie wdrażania innowacji z wykorzystaniem Funduszy Europejskich.

Dzieje się