Indywidualne konsultacje

Masz pomysł, chcesz zacząć działać lub już pracujesz nad projektem? Zapisz się na indywidualne konsultacje online!

Konsultacje to spotkanie, na którym możesz z nami porozmawiać o swoim projekcie z doświadczonymi ekspertami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów i wątpliwości. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb tak, by służyła Ci jak najlepiej. Chętnie pomożemy też w chwilach przestoju czy zwątpienia!

W trakcie konsultacji:

  • porozmawiamy o Twoim projekcie, wymienimy się pomysłami,
  • opowiemy Ci o tym, jak zwiększyć szanse na to, żeby Twój pomysł wypalił, 
  • wskażemy, jakie są etapy rozwijania własnej działalności, czym zająć się po kolei,
  • pomożemy Ci wybrać z oferty Inkubatora to, co najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom,
  • zaprosimy Cię do udziału w jednym z programów mentoringowych Inkubatora UW,
  • ustalimy, z jakim ekspertem lub innym uczestnikiem Inkubatora UW warto Cię skontaktować.

 

Na konsultacje możesz przyjść jednorazowo albo wpadać na nie regularnie – tak, żebyśmy mogli na bieżąco wspierać Cię w działaniu.  Na tym etapie przedstawiamy Ci możliwości, bez żadnych zobowiązań.

Zapisz się na spotkanie

portret Doro Marszałek

Dorota Marszałek

Od 2010 wspiera młodych przedsiębiorczych, a od 2015 roku także startupy w inkubatorach. Ma doświadczenie w realizacji projektów, w tym m.in. Kina sąsiedzkiego AMONDO, w pracy w NGO, kulturze, marketingu, edukacji i obszarach IT.
Absolwentka Instytutu Kultury Polskiej UW na specjalizacji animacja kultury, kursów: service design, UX, księgowego, akademii spin-off, dietetyki, warsztatów szycia i projektowania odzieży, a także wielu innych, czyli w dwóch słowach “otwarty umysł”, który ciągle się uczy. Prywatnie kocha gotować i słuchać kryminałów. Lubi ludzi.
Laureatka 3. miejsca w kategorii Female Enterpreneurship Educator of the Year for Europe, w konkursie "Triple E: Enterpreneurship & Excellence Engagment In Higher Education" w 2023 roku.
Obszary: startupy, pomysły na rozwiązanie cyfrowe/IT, rękodzieło, szkoła językowa, innowacje społeczne, projekty animacyjne, projekty edukacyjne, projekty artystyczne, digital health, gospodarka cyrkularna, startupy pozytywnego wpływu, itp.

Katarzyna Klimek zdjęcie

Katarzyna Klimek

Od 2009 roku aktywnie uczestniczy w polskim ekosystemie startupowym. Pracowała dla funduszów seed VC (SpeedUp Group, LMS Invest) oraz na rzecz akceleratorów (Mazovian Startup, Akademicka Liga Startupów, Warsaw Booster). Przez dwa lata była menedżerem inkubacji w Platformie Startowej Startup Heroes. Mentorka ds. komercjalizacji innowacji. Na co dzień wspiera innowacyjne projekty rozwijane przez studentów bądź naukowców. Rozwinęła startup w branży kosmetycznej w Akceleratorze Virgin w Londynie i sprzedała go odbiorcy branżowemu (exit 2020). Obecnie jest współzałożycielką startupu KlubAktywnych.pl z obszaru Age-Tech. Jest też jurorką w międzynarodowym konkursie prospołecznych projektów cyfrowych World Summit Award organizowanego pod egidą ONZ.
Obszary wsparcia: strategia biznesowa, modele biznesowe, wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, układanie procesów w organizacji, zarządzanie projektami, pozyskiwanie finansowania, networking.
Obszary zainteresowania: startupy, pomysły na rozwiązanie cyfrowe/IT, innowacje społeczne, digital health, gospodarka cyrkularna, startupy pozytywnego wpływu, silver generation, well being, social impact, SDG, ESG.

Pawel_Gudro

Paweł Gudro

Paweł wspiera i rozwija wspólnie z studentami ich pomysły na biznes, fundacje czy inne projekty z zakresu przedsiębiorczości. Specjalizuje się w startupach pozytywnego wpływu. Sam również taki prowadzi! Już wkrótce Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, jak i Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UW, a także uczestnik studiów podyplomowych Entrepreneurship & intrapreneurship project management program na Sorbonie. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, które wciąż aktualizuje w oparciu o uczestnictwo w szkoleniach, kursach czy konferencjach!

Dzieje się