Partnerzy Inkubatora UW

Inkubator UW to ekosystem na który składają się nie tylko ludzie, przestrzenie i dostęp do zasobów akademickich, ale też sieć partnerów, którzy oferują swoje wsparcie w rozwijaniu studenckich przedsięwzięć. Pracujemy nad tym, aby benefitów od partnerów przybywało i były ważną częścią naszej działalności!

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@inkubator.uw.edu.pl.

 

Z kim współpracujemy

logo pfizer

Pfizer

Pfizer jest innowacyjną firmą biofarmaceutyczną, której celem i misją jest dostarczanie przełomowych terapii przyczyniających się do poprawy zdrowia i ratowania życia milionów osób. Opracowywane na przestrzeni lat produkty zmieniły życie miliardów ludzi na całym świecie i sprawiły, że to, co kiedyś wydawało się niewyobrażalne, stało się możliwe.

Roche Polska

Roche Polska jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Każdego dnia wspomagamy lekarzy w ich codziennej walce o zdrowie i życie pacjentów, współpracujemy również ze środowiskami akademickimi i medycznymi.

Nordea

Nordea to największa skandynawska instytucja finansowa z ponad 200-letnim doświadczeniem. Wartości Nordea są głęboko zakorzenione w otwartych, postępowych i współpracujących społeczeństwach. Bank zatrudnia ponad 28 000 osób na całym świecie.

logo salesforce

Salesforce

Salesforce to platforma nr 1 do zarządzania relacjami z klientami (CRM) na świecie. Pomagamy zespołom ds. marketingu, sprzedaży, handlu, usług i IT pracować wspólnie z dowolnego miejsca — dzięki czemu możesz dbać o zadowolenie niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz

Logo Cloudity Connect w/ people

Cloudity

Misją Cloudity jest zwiększanie dojrzałości cyfrowej i umożliwianie firmom dostarczania lepszych doświadczeń swoim klientom. W cloudity wierzymy, że ludzie, którzy podzielają nasze wartości i działają w inspirującym, opartym na zaufaniu środowisku, mogą zmieniać rzeczywistość, w której żyjemy.

logo startup academy

Startup Academy

Startup Academy to organizacja wspierająca: młodych przedsiębiorców, którzy chcą wystartować i rozwinąć własny biznes, samorządy, które są gotowe lokalnie szerzyć przedsiębiorczość wśród młodych ludzi oraz duże firmy, które chcą zwiększyć efektywność swoich działań oraz generować innowacje stosując narzędzia, metody i techniki startupowe

Logo mastermatch.online

MasterMatch.online

MasterMatch.online to cyfrowa przestrzeń dla przedsiębiorców, która pozwala na wymianę doświadczeń podczas wideo-rozmów o biznesie z uwzględnieniem kalendarza oraz dostępem do kontaktów międzynarodowych. Pozwala odkrywać osoby zainteresowane biznesem oraz sprawdzać listę wydarzeń organizowanych dla przedsiębiorców, takich jak warsztaty, konferencje czy śniadania biznesowe!

Logo Cobin Angels

Cobin Angels

Cobin Angels to społeczność aniołów biznesu inwestujących w startupy na wczesnym etapie rozwoju, a także przestrzeń do wymiany wiedzy i budowania relacji pomiędzy inwestorami i startupami. Co więcej, to największa społeczność profesjonalnych Aniołów Biznesu w Polsce.

logo law more

Lawmore

LAWMORE specjalizuje się w transakcjach venture capital, prawie spółek, prawie własności intelektualnej oraz obsłudze branży kreatywnej i IT. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy obsłudze inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym. Wspieramy biznes – podmioty z sektora nowych technologii, domy mediowe, produkcje filmowe oraz pozostałych przedsiębiorców.

logo brand24

Brand24

Kto nie słyszał o tym znanym na całym świecie narzędziu do monitoringu mediów? Jest to niezwykła możliwość wsparcia etapu walidacji pomysłu biznesowego profesjonalnym narzędziem. I to z 3 miesiącami za darmo oraz zniżką na dalsze użytkowanie

logo wspieram.to

Wspieram.to

Platforma crowdfoundingowa pozwalająca zebrać środki na realizację ważnego społecznie, ciekawego artystycznie lub niezwykłego projektu na wczesnym etapie rozwoju, a także zbudować wokół niego zaangażowaną społeczność. Studenci współpracujący z inkubatorem mogą liczyć na prowizję obniżoną do 3,5% oraz dedykowanego opiekuna wspierającego akcję od strony wspieram.to.

Boring Owl

Boring Owl specjalizuje się w projektowaniu UX/UI i wdrażaniu aplikacji dla startupów. Tworzą zaawansowane konfiguratory produktów ecommerce, aplikacje Saas czy rozbudowane strony internetowe. W relacjach z klientami i współpracownikami kierują się prostymi oraz partnerskimi zasadami.

Fundacja Inicjatyw Społeczno-ekonomicznych

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych pracuje nad zmianą systemu społeczno-ekonomicznego - aby był on bardziej elastyczny, otwarty na współpracę i efektywny - poprzez włączanie obywateli w tworzenie i realizację zadań publicznych. Wspiera projekty z zakresu ekonomii społecznej.

logo banku pekao

Pekao

Bank Pekao od niemal wieku wyznacza standardy na rynku. To odpowiedzialny partnere w codziennym życiu milionów Polaków. Bank pomaga spełniać marzenia i realizować pasje. Wpływa pozytywnie na rozwój gospodarki, buduje silne relacje z przedsiębiorcami i zapewnia bezpieczeństwo swoim klientom. W prosty i przyjazny sposób wprowadza w życie innowacyjne usługi.

Dzieje się