Warsztaty otwarte

Duża dawka wiedzy
w praktycznej formie

Warsztaty otwarte

Warsztaty Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego to spotkania z naszymi prowadzącymi, które wprowadzą cię w świat biznesu i nauczą przedsiębiorczości. Nasza oferta skupia się na trzech głównych obszarach:

 • dot-inkubator
  Kompetencje biznesowe i marketingowe
  czyli zajęcia przydatne każdemu młodemu przedsiębiorcy. Dostarczają wiedzy i umiejętności potrzebnych by założyć własną firmę, pozyskać finansowanie czy stworzyć jej spójną komunikację marketingową.
 • dot-inkubator
  Kompetencje cyfrowe
  czyli zajęcia podnoszące kompetencje techniczne. Z reguły dotyczą umiejętności korzystania z konkretnych narzędzi, programów czy platform.
 • dot-inkubator
  Kompetencje miękkie
  czyli zajęcia podnoszące umiejętności społeczne i interpersonalne. Uczą tego, jak zarządzać sobą w czasie, być odpornym na stres, umieć negocjować i wiele innych.

Warsztaty są przeznaczone dla społeczności Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a uczestnictwo w nich jest bezpłatne. Odbywają się stacjonarnie w przestrzeni Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych lub online i trwają około trzech godzin. Wystarczy, że zgłosisz się na jedne z zajęć dostępnych w kalendarzu.

Dodatkowo w ramach przestrzeni Makerspace@UW, znajdującej się w budynku B Wydziału Fizyki UW, oferujemy społeczności akademickiej ciekawe warsztaty umiejętności technicznych, dostęp do specjalistycznego sprzętu, porady eksperckie oraz przestrzeń do pracy. Do dyspozycji są: pracownia obróbki drewna, pracownia komputerowa, pracownia elektroniczna, pracownia druku 3D, pracownia krawiecka i stanowisko do wytrawiania płytek drukowanych.

korzyści

Nabędziesz praktyczne umiejętności

Nauczysz się narzędzi i praktyk wykorzystywanych przez specjalistów

Przygotujemy Cię do odnalezienia się na współczesnym rynku pracy

Pomożemy w kreowaniu własnej aktywności zawodowej, tj wszechstronny rozwój jako pracownika lub właściciela firmy

Poznasz różne punkty widzenia

Ogromna dawka inspiracji!

Opinie uczestników

faq

Warsztaty trwają najczęściej 4 godziny.

Zajęcia, w zależności od formy odbywają się albo stacjonarnie w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (Kampus Ochota) albo zdalnie.

Zajęcia są bezpłatne.

Aby zapisać się na zajęcia trzeba zalogować się na stronie iuw.edu.pl (lub założyć konto) a następnie wybrać zakładkę warsztaty, po czym kliknąć w interesujące Cię zajęcia i wybrać opcję zapisz.

W programie mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy UW i WUM.

Dzieje się