Nauka poprzez
praktyczne działanie

Inkubatorowe OGUN-y to wejście w świat przedsiębiorczości, nowych technologii, samorozwoju i zarządzania projektami. Ale nie jest to wejście, do którego można było się przywyczaić się w ramach zajęć ogólnouniwersyteckich. Nie dajemy suchej wiedzy, nie wykładamy, nie usypiamy. Chcemy, uczyć poprzez praktyczne działanie i interakcję z innymi studentami. Dlatego też na naszych OGUN-ach spotkasz się z formułą warsztatową i pracą zespołowo-projektową. Przedmioty i ścieżki przygotowane są z myślą o różnych kierunkach – tak, by każdy znalazł coś dla siebie. To Ty sam wybierasz temat, rozwijasz się i szyjesz interdyscyplinarne projekty – i jeszcze dostajesz za to punkty ECTS!

nasze oguny

MatchIT

Jak powstają aplikacje i nowe strony www? Jak wygląda projektowanie produktu cyfrowego? Jak można go zaprezentować, by zachęcić inwestorów? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziesz na zajęciach MatchIT! Podczas dwóch spotkań weekendowych, dzięki indywidualnym konsultacjom z mentorami, opracujesz wraz z grupą swój pomysł związany ze światem cyfrowym.

POG - Przedsiębiorczość otwórz głowę

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda proces tworzenia projektu biznesowego krok po kroku? Zastanawiasz się jak pracuje się w grupie projektowej? Chciałbyś przetestować pomysł biznesowy? Jeśli tak to zajęcia Przedsiębiorczość Otwórz Głowę są właśnie dla Ciebie! W trakcie semestru, pracując grupowo, stworzysz i dopracujesz projekt biznesowy.

SkillsBox

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu lub zwiększyć kompetencje kreatywne? Z łatwością zrobisz to na zajęciach SkillsBox! Każde spotkanie prowadzi ekspert - praktyk - dzięki czemu masz pewność że wiedza przyda Ci się w realnym życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym. Forma warsztatowa sprawia, że na zajęciach nie da się nudzić!

AKTUALNA REKRUTACJA

Opinie uczestników

Dzieje się