logo inkubatora uw - litera 'i' przepleciona z literą 'u' oraz 'w'

projekty studentów

➡️ O czym jest projekt? HOPE., a tak naprawdę osoby, które go tworzą, dostrzegły problem z jakim mierzą się osoby starsze. Kryzys samotności. …

"Ugryź mnie!" to projekt zabawki antystresowej w formie naszyjnika-gryzaka

„Jak myślisz” to projekt kart psychologicznych, które pozwalają graczowi spojrzeć na relacje z członkami rodziny w nieco inny, nietuzinkowy sposób.

play.air to innowacyjny startup, który tworzy rozwiązanie wspierające terapię logopedyczną dzieci.

METgrass to projekt innowacyjnych trawników ekologicznych, które nie tylko oczyszczają powietrze, ale również świetnie wyglądają.

Projekt ma na celu utworzenie tymczasowej, analogowej bazy kosmicznej.

Projekt skupia się na partnerstwie z domami kultury, oferując różnorodne warsztaty haftu oraz promocję ośrodków kultury.

Firma tłumaczeniowo-konsultingowa, zajmująca się wprowadzaniem przedsiębiorców na rynek brazylijski.

Strona internetowa Pharme. związana jest z opieką farmaceutyczną. Umożliwia świadomym pacjentom monitorowanie ich terapii wraz z pomocą w profilaktyce, jak i leczeniu chorób.

Aplikacja mobilna My AlzCare ma za zadanie pomóc opiekunom osób z chorobą Alzheimera usprawnić proces opieki, zmniejszyć koszty i zaoszczędzić czas.

MedocSafe to projekt tworzony przez studentów dwóch czołowych polskich uczelni - UW i WUM.

Horyzontalny Klub Dyskusyjny powstał z potrzeby stworzenia bezpiecznego miejsca do wymiany poglądów, wiedzy i poszerzania horyzontów.

Włącz Żywienie do Dziedziny to autorska kampania edukacyjna skierowana do studentów kierunków technicznych, mająca na celu uświadomienie znaczenia właściwego odżywiania dla zdrowia.

Almasdar jest przedsięwzięciem powstałym w 2021 roku w ramach programu preinkubacji realizowanego przez UWRC - spółkę celową Uniwersytetu Warszawskiego.

Igram z ogniem to niepowtarzalne projekty łączące piękno naturalnych kamieni i surowy urok srebra.

Teachersi to szkoła językowa angielskiego online, która działa głównie na Instagramie (@teachersi.online).

Juggling With Benefits to innowacyjny projekt biznesowy, który powstał z dwóch pasji: sztuki nowego cyrku i uczenia się przez całe życie.

Calmsie to startup zajmujący się wdrażaniem innowacji w medycynie, w szczególności w dziedzinie zdrowia psychicznego.