logo inkubatora uw - litera 'i' przepleciona z literą 'u' oraz 'w'
Menu Zamknij
Zamknij
Rejestracja BC

Brave Camp

Akademia przedsiębioczości

Powracamy z 9. edycją wyjazdu Brave Camp! Przez niemal tydzień uczestnicy wezmą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków.

Brave camp odbywa się w dniach 12 – 17 lutego 2023 r. – od niedzieli do piątku w przerwie międzysemestralnej. Wyjeżdżamy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach – to mniej niż 200 km od Warszawy.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby, które ukończyły program Starter. Wciąż możesz się na niego zapisać w zakładce Starter lub Konsultacje!

Aktualna rekrutacja

dlaczego warto

Zróżnicowana ścieżka na którą składają się warsztaty, mentoring, team building, eksperci i praca w grupach

Atrakcyjne granty finansowe na start rozwoju własnego projektu

Nutka rywalizacji w przyjaznej atmosferze – wszystkie zajęcia prowadzą praktycy biznesu

Interdyscyplinarna grupa uczestników z różnych wydziałów i kierunków UW i WUM

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UW i WUM

Ogromna dawka inspiracji!

Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek. Eksperci przekazują wiedzę oraz przez cały czas trwania Brave Campu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy walczą o grant na rozwój swojego pomysłu! W jaki sposób? Podczas gali demo zaprezentują swój pomysł przed komisją. Twórcy najlepszych projektów zgarną nawet kilka tysięcy złotych na stworzenie prototypu.

Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, Brave Camp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu! Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach i dla których ten tygodniowy obóz był początkiem czegoś wielkiego!

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji. 

planowane warsztaty

 • dot-inkubator
  Design Thinking
 • dot-inkubator
  Business Model Canvas
 • dot-inkubator
  Service Design Thinking
 • dot-inkubator
  Storytelling / Autoprezentacje
 • dot-inkubator
  Budowanie cenników i modele finansowe
 • dot-inkubator
  Marketing
 • dot-inkubator
  Sprzedaż
 • dot-inkubator
  Zarządzanie Projektami

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp jest w pełni darmowa dla studentów UW oraz WUM. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki! 🧳

Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz maila na adres: programy@inkubator.uw.edu.pl

Partnerem wydarzenia Brave Camp jest Pfizer Polska. Projekt realizowany jest ze środków grantu edukacyjnego Pfizer Polska.

Opinie uczestników

faq

Program trwa 7 dni.

Zajęcia odbywają się codziennie, często istnieje opcja wyboru pomiędzy różnymi zajęciami. Szczegółowy harmonogram będzie dostępny na stronie programu.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w formie wyjazdu. Większość z nich to praktyczne warsztaty bazujące na Twoim projekcie – przekazujemy praktyczną wiedzę opartą o Twój pomysł.

Udział w programie jest bezpłatny. Zapewnione jest wszystko od transportu przez wyżywienie aż po zakwaterowanie.

W programie mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu. Możesz umówić się z nimi na indywidualne konsultacje.

Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.

Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich warsztatach.

Brave Camp odbywa się w formie wyjazdowej nie dalej niż 200 kilometrów od Warszawy.

Nie, Inkubator zapewnia nocleg, wyżywienie oraz dojazd.

Po wypełnieniu zgłoszenia rekrutacyjnego komisja kontaktuje się z osobami, które się zgłosiły i umawia się na spotkania rekrutacyjne. Następnie, zgodnie z regulaminem wyjazdu, wybiera odpowiednią liczbę uczestników.

Dzieje się