logo inkubatora uw - litera 'i' przepleciona z literą 'u' oraz 'w'

Brave Camp

Akademia przedsiębioczości

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp to inicjatywa skierowana do studentów Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy mają pomysł na biznes lub projekt. Brave Camp to coś więcej niż wyjazd – to ogrom wiedzy zdobytej podczas warsztatów z ekspertami, przyjaźnie na lata i wspaniała przygoda

Przez niemal tydzień uczestnicy akademii biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków. Ostatniego dnia autorzy najlepszych pomysłów mają szansę wygrać łącznie nawet kilkanaście tysięcy złotych na rozwój projektu.

Brave camp odbywa się w przerwach między semestrami – zarówno w przerwie zimowej jak i letniej. Wyjeżdżamy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach – to mniej niż 200 km od Warszawy.

Organizatorzy zapewniają transport, wyżywienie i zakwaterowanie.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby, które ukończyły program Starter. Możesz się na niego zapisać w zakładce StarterKonsultacje lub pisząc na adres dorota.marszalek@inkubator.uw.edu.pl.

Aktualna rekrutacja

dlaczego warto

Zróżnicowana ścieżka na którą składają się warsztaty, mentoring, team building, eksperci i praca w grupach

Atrakcyjne granty finansowe na start rozwoju własnego projektu

Nutka rywalizacji w przyjaznej atmosferze – wszystkie zajęcia prowadzą praktycy biznesu.

Interdyscyplinarna grupa uczestników z różnych wydziałów i kierunków UW i WUM

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich studentów i doktorantów UW i WUM

Ogromna dawka inspiracji!

Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek. Eksperci przekazują wiedzę oraz przez cały czas trwania Brave Campu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy walczą o grant na rozwój swojego pomysłu! W jaki sposób? Podczas gali demo zaprezentują swój pomysł przed komisją. Twórcy najlepszych projektów zgarną nawet kilka tysięcy złotych na stworzenie prototypu.

Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, Brave Camp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu! Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach i dla których ten tygodniowy obóz był początkiem czegoś wielkiego!

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji. 

planowane warsztaty

  • dot-inkubator
    Service Design (Mapa Empatii + Customer Journey)
  • dot-inkubator
    Moduł finansowy - rachunek zysków i strat (P&L)
  • dot-inkubator
    Triada strategiczna (konkurencja - klient - firma)
  • dot-inkubator
    Moduł finansowy (pricing + budżet)
  • dot-inkubator
    Innowacja jako wartość dla klienta
  • dot-inkubator
    Marketing - budowa marki i jej komunikacji

Brave Camp jest w pełni darmowy dla studentów UW oraz WUM. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki! 🧳

Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz maila na adres: programy@inkubator.uw.edu.pl

Partnerami wydarzenia są firmy Pfizer Polska i Nordea Bank Abp.

Opinie uczestników

faq

Program trwa 6 dni.

Zajęcia odbywają się codziennie. Szczegółowy harmonogram zostanie podany po zakwalifikowaniu do wyjazdu.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w formie wyjazdu. Większość z nich to praktyczne warsztaty bazujące na Twoim projekcie – przekazujemy praktyczną wiedzę opartą o Twój pomysł.

Udział w programie jest bezpłatny. Zapewnione jest wszystko od transportu przez wyżywienie aż po zakwaterowanie.

W programie mogą wziąć udział studenci i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu. Możesz umówić się z nimi na indywidualne konsultacje.

Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.

Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich warsztatach.

Brave Camp odbywa się w formie wyjazdowej w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.

Nie, Inkubator zapewnia nocleg, wyżywienie oraz dojazd.

Po wypełnieniu zgłoszenia rekrutacyjnego komisja kontaktuje się z osobami, które się zgłosiły i umawia się na spotkania rekrutacyjne. Następnie, zgodnie z regulaminem wyjazdu, wybiera odpowiednią liczbę uczestników.

Dzieje się