Kolejni prowadzący 15. edycji Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp to doświadczeni praktycy biznesu, strategii i innowacji, którzy na co dzień pracują z liderami, startupami i organizacjami w Polsce oraz za granicą. 🎓
Podczas ich warsztatów uczestnicy uczą się strategicznego myślenia, budowania spójnej narracji biznesowej oraz skutecznego prezentowania swoich projektów przed inwestorami i partnerami. To solidna dawka wiedzy, narzędzi i praktyki, które pomagają przejść od pomysłu do przekonującego pitchu. 📊
👥 Prowadzący i zajęcia:
👉 Marek Staniszewski – doświadczony trener biznesu, doradca i publicysta, od ponad 25 lat związany ze strategią, zarządzaniem, marketingiem i komunikacją reklamową.
Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w międzynarodowych agencjach Ogilvy, Young & Rubicam i Havas, gdzie pełnił funkcje dyrektora ds. strategii i wiceprezesa, a także jako szef marketingu w Canal+. Wykładowca i guest speaker m.in. na SWPS, Canterbury Christ Church University, ICAN Institute, Questus i IBD Business School. Autor książek strategicznych oraz twórca autorskich narzędzi rozwojowych dla trenerów i zespołów.
Podczas warsztatów pomoże uczestnikom uporządkować myślenie strategiczne i spojrzeć na projekt w sposób całościowy.
👉 Tomasz Bill, Pitch deck – założyciel hubu doradczo-szkoleniowego Too Big Types oraz marek tomaszbill.pl i Alfa Lingua. Przedsiębiorca i ekspert w dziedzinie komunikacji oraz doradztwa strategicznego.
Specjalizuje się w rozwijaniu biznesów, marek osobistych liderów i liderek oraz wspieraniu polskich firm w ekspansji zagranicznej. Współpracował m.in. z Amazon, Bosch, Carrefour, Polskim Komitetem Olimpijskim i Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.
Na warsztatach pokaże, jak budować pitch deck, który jest jasny, spójny i przekonujący.
👉 Grzegorz Maciaszek, Pitching – menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w firmach polskich i międzynarodowych. Specjalizuje się w praktycznym wdrażaniu innowacji oraz rozwoju innowacyjności w organizacjach.
Autor metody Innovation Matrix oraz pierwszego podręcznika poświęconego tworzeniu innowacyjnych produktów i usług. Prowadzi projekty akceleracyjne i rozwojowe dla startupów w wielu programach, m.in. IndustryLab, Tehnopol (Estonia), Mazovian Startup, Huge Thing czy Teen Crunch.Menedżer inwestycyjny w funduszu VC Space Bridge Fund.
Podczas warsztatów koncentruje się na skutecznym pitchingu, przygotowaniu prezentacji dla inwestorów i realnym wejściu z innowacją na rynek.
👉 Marcin Ziółek, Feedback – trener Agile, Scrum i certyfikowany trener Management 3.0 z ponad 14-letnim doświadczeniem w IT. Współpracował z międzynarodowymi organizacjami, prowadząc warsztaty oparte na praktyce, samoorganizacji i feedbacku. Inicjator społeczności Management 3.0 Meetup w Warszawie oraz współtwórca Agile Coach Camp Polska.
Podczas warsztatów skupia się na budowaniu kultury otwartego feedbacku, wzmacnianiu komunikacji w zespołach oraz przekuwaniu informacji zwrotnej w realne działania i rozwój.
Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Prezydenta m.st. Warszawy oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Partnerami oraz fundatorami grantów są ORLEN oraz UWRC Sp. z o.o.
Patronat medialny: Rzeczpospolita, Radio Kampus.