Grafik działań IUW na październik

Rozpocznij Nowy Rok Akademicki z Warsztatami Inkubatora UW!

Koniec wakacji? Czas na nowy rozdział! Z radością zapraszamy na jesienną edycję warsztatów otwartych w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego! To idealna okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności i odkryć nowe pasje w kreatywnej atmosferze.

🧵 Szycie I, II stopnia, szkolenie z overlocka – marzysz o własnych projektach krawieckich? Nasze warsztaty pozwolą Ci zdobyć niezbędne umiejętności, a dyżury w pracowni krawieckiej zapewnią wsparcie w realizacji Twoich pomysłów!

📖 Storytelling prezentacyjny – odkryj sztukę angażującej narracji, która przyciągnie uwagę słuchaczy. Naucz się, jak skutecznie przekazać swoje myśli i historie.

🖨️ Praktyczny druk 3D – przekształć swoje pomysły w rzeczywistość! Naucz się, jak tworzyć trójwymiarowe modele i zrealizuj swoje najbardziej śmiałe projekty.

🪑 Warsztaty z renowacji mebli – daj nowe życie starym przedmiotom! Naucz się technik, które pozwolą Ci przywrócić blask zapomnianym meblom.

🔋 Elektronika – poszerz swoje umiejętności o ciekawe technologie! Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić swoje projekty na wyższy poziom.

🎨 Z Canvą na “Ty” – poznaj proste sposoby na tworzenie wspaniałych grafik. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności graficzne.

🤖 GenAI jako wsparcie w edukacji – odkryj, jak sztuczna inteligencja może pomóc w nauce i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś i rozwijaj swoje umiejętności w atmosferze kreatywności i wsparcia. Czekamy na Ciebie! ✨

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika

Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie.

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni, z którymi zawarto porozumienia (zgodnie z regulaminem).