Menu
Zamknij
MatchIt to przedmiot, który prowadzimy w ramach zajęć ogólnouniwersyteckich. W interdyscyplinarnych zespołach opracowywane są rozwiązania, które mają na celu stworzenie produktu cyfrowego wspomagającego wybraną grupę docelową. Jak we wszystkich naszych działaniach stawiamy na aktywny udział studentów, kontakt z najlepszymi trenerami i zdobywanie praktycznych umiejętności!
Podczas warsztatów nauczymy Cię tworzenia projektów cyfrowych od inspiracji do wersji testowej, będących realną odpowiedzią na potrzeby.
Podczas zajęć będziesz korzystać z nowych rozwiązań technologicznych
Dopracujesz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole
Zaczerpniesz dużą dawkę wiedzy oraz doświadczenia od mentorów i praktyków
Stworzysz projekt cyfrowy od inspiracji aż do wersji testowej
Zdobędziesz praktyczne umiejętności i kompetencje
Program trwa 6 tygodni w ramach których spotykamy się na 3 zjazdach.
Zajęcia będą się odbywać w piątki i soboty, według rozpiski dostępnej w USOS-ie i rejestracji żetonowej.
Zajęcia odbywają się online.
Udział w programie jest bezpłatny.
W programie mogą wziąć udział studenci Uniwersytetu Warszawskiego.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników programu.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w zajęciach. Rezygnacja w czasie trwania tury rejestracji odbywa się przez samodzielne wyrejestrowanie się poprzez system USOS, po zamknięciu tury rejestracji i nie później niż po połowie zajęć, należy wysłać maila do koordynatora/koordynatorki zajęć z prośbą o wyrejestrowanie.
Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich zjazdach.
Kryteria przedstawiane są na pierwszych zajęciach. W razie wątpliwości należy zwrócić się do koordynatora/koordynatorki przedmiotu.
Nie przewidujemy możliwości odrabiania nieobecności na zajęciach.
Twórz, szyj, naprawiaj – Święta to czas twórczej magii!
BraveCamp to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego, które pozwala rozwinąć Twój pomysł na projekt biznesowy, naukowy lub społeczny. Dzięki intensywnemu programowi warsztatów i konsultacji prowadzonych przez ekspertów i ekspertki zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces.
Jesteś członkiem Koła Naukowego albo macie ekipę gotową do działania? Macie pomysł na warsztaty, konferencję czy projekt naukowy? Potrzebujecie wsparcia na zakup materiałów, marketing lub organizację wydarzenia? Ten konkurs jest dla Was! 🔍
W związku z prężnym działaniem przestrzeni Makerspace@UW poszukujemy do zespołu osób na stanowisko Opiekuna/ki Przestrzeni.
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.