Strefa Inkubatora UW

WYNAJEM BIUR
STARTER

 

Stefa Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego to miejsce dla małych firm, potrzebujących powierzchni biurowej do prowadzonej przez siebie działalności. Możliwość korzystania ze Strefy IUW następuje w momencie zawarcia umowy najmu.

Strefa IUW znajduje się na trzecim piętrze gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66. Lokalizacja w odległości 500 metrów od stacji metra „Centrum Nauki Kopernik” oraz przystanki autobusowe w pobliżu budynku umożliwią bardzo dobrą komunikację ze śródmieściem Warszawy. W podziemiach budynku znajduje się również parking dla samochodów osobowych (z możliwością wynajmu miejsc parkingowych na podstawie odrębnej umowy). Na dachu budynku znajduje się niepowtarzalny ogród, stanowiący idealne miejsce do relaksu czy spotkań w sezonie letnim.

W Strefie IUW znajduje się 16 biur (o powierzchni od 10 m2 do 20 m2) oraz sale spotkań. Cała Strefa IUW objęta jest systemem kontroli dostępu.

Strefa IUW ma również na celu korzystanie z wzajemnej wiedzy, doświadczeń i umiejętności, w związku z czym z chęcią nawiązujemy współpracę z uniwersyteckimi spółkami spin-off czy start-upami.

W celu poznania aktualnej oferty o charakterze informacyjnym oraz warunków umowy prosimy o kontakt.

Regulamin Strefy Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego