12. edycja BraveCampu z honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego!

Nadchodząca, letnia odsłona Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp została objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika.

Jest nam niezmiernie miło, poinformować naszą społeczność o tym wyróżnieniu. My, zespół Inkubatora UW dokładamy wszelkich starań, aby być znaczącą jednostką Uniwersytetu Warszawskiego, jak również pozytywnie wpływać na rozwój całego regionu Mazowsza.

Honorowy patronat Pana Marszałka jest wyróżnieniem podkreślającym szczególny charakter wydarzenia i wyrazem uznania dla Państwa za zaangażowania w realizację działań, które umożliwiają studentom, doktorantom i pracownikom uczelni wyższych zdobycie umiejętności miękkich i biznesowych” – jak czytamy w nadesłanym piśmie.

12. edycja Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp odbędzie się w dniach 14 – 20 września 2024 r., a wśród uczestników wydarzenia, prócz studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego znajduje się również dwójka studentów z Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia zakończy się uroczystą Galą Finałową, na której zaprezentowanych zostanie dziesięć najlepszych projektów wybranych w preeliminacjach. Dla trójki zwycięzców przewidziano granty o łącznej wartości 18 tysięcy złotych na rozwój projektu.

Wydarzenie to odbędzie się 20 września, na które już dziś serdecznie zapraszamy! 🙌

Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są: Pfizer Polska, Nordea Polska.