Pierwsza konferencja sieciująca Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości już za nami!

Blisko 70 uczestników reprezentujących ponad 50 ośrodków akademickich z całego kraju. Dwa dni rozmów o rozwoju, inspirujących dyskusji i wymiany doświadczeń. Pierwsza Ogólnopolska Konferencja Sieciująca Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości już za nami! Przełomowe spotkanie dotyczące wyzwań i działań wspierających przedsiębiorczość studentów odbyło się na UW 22-23 czerwca. Jak powiedział Prorektor ds. doktoranckich i prawnych dr hab. […]