Zmiany w regulaminach i aktualizacja statusu na uczelni

Od 1 października 2023 r. wchodzą zmiany w dwóch regulaminach określających zasady korzystania z naszej oferty.

[AKTUALIZACJA 05.04.2024] Od 5 kwietnia 2024 roku osoby z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mogą ponownie korzystać z oferty Inkubatora UW na zasadach określonych w Regulaminach na naszej stronie.

Ze zmianami zapoznasz się po zalogowaniu się w panelu użytkownika lub w zakładce z regulaminami. Jedną ze zmian jest określenie, kto poza osobami studiującymi, kształcącymi się w Szkołach Doktorskich czy pracującymi na Uniwersytecie Warszawskim może korzystać z oferty Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego.

Od nowego roku akademickiego osoby z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mogą korzystać tylko z wybranych działań w naszej ofercie. Informacje o tym, dla kogo przeznaczone są poszczególne działania będzie można znaleźć każdorazowo w opisie danego działania lub wydarzenia.

Nowy rok akademicki oznacza również, że w swoim profilu w panelu użytkownika musisz utworzyć nowe powiązanie z uczelnią. Dlaczego jest to konieczne? Każde powiązanie z uczelnią pozwala nam zweryfikować Twój status, monitorować zainteresowanie naszą ofertą na poszczególnych wydziałach oraz kształtować nasza ofertę tak, aby jak najbardziej odpowiadała ona użytkownikom w danym roku akademickim.

“Data ważności” Twojego powiązania wynika z planowanej daty ukończenia danego etapu studiów, która jest systemie USOS. Zwykle jest to 30 września danego roku, czyli dzień, w którym kończy się formalnie dany rok akademicki. Może się zdarzyć, że Twój kierunek ma rozliczenie semestralne – oznacza to, że “datą ważności” Twojego powiązania będzie 31 marca kolejnego roku. Po tej dacie wystarczy, że ponownie zgłosisz nowe powiązanie do weryfikacji.

Weryfikacja Twojego statusu może nam zająć kilka dni, szczególnie na początku nowego roku akademickiego. Jeśli po 7 dniach nie otrzymasz żadnej informacji zwrotnej – napisz pod adres weryfikacja@inkubator.uw.edu.pl, postaramy się znaleźć rozwiązanie!

Pamiętaj też, że możesz być na bieżąco z naszą ofertą – zapisz się do newslettera!