Inkubator UW po raz kolejny partnerem Forum Rozwoju Mazowsza!

Inkubator UW po raz kolejny miał zaszczyt być partnerem Forum Rozwoju Mazowsza, którego czternasta edycja odbyła się pod hasłem „Mazowsze – 20 lat w UE”. 🙏

Cieszymy się, że mogliśmy ponownie uczestniczyć w wydarzeniu o ogólnopolskiej randze, które, jak co roku, stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz zgłębienia działalności mazowieckich instytucji z obszarów nauki, zdrowia, biznesu i nowych technologii. 🔍

Na naszym stoisku gościliśmy wyjątkowe studentki z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego:

➡️Julia Żak, studentka Wydziału Lekarskiego WUM, zaprezentowała swój projekt WING (We Integrate Generations) – portal informacyjny o zajęciach integracyjnych dla seniorów;

➡️Weronika Bagniewska, studentka Kognitywistyki UW i zwyciężczyni 12. edycji Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp, przedstawiła swój projekt ESI – aplikację wykorzystującą sztuczną inteligencję i grywalizację do utrwalania wiedzy z notatek.

👥Podczas wydarzenia odbyliśmy wiele inspirujących rozmów, m.in. z Igorem Marczakiem, założycielem SeniorApp, oraz Zygmuntem Skibą z Centrum Innowacji PW, który opowiedział nam o działalności przestrzeni Makerspace na Politechnice Warszawskiej, czy Agnieszką Szymańską z Urzędu Patentowego RP.

🙋‍♀️Nie zabrakło także znajomych twarzy, na naszym stoisku zagościła Moniki Niepiekło z Biura Karier UW, która podczas panelu „Ewolucja zawodowa: nowe trendy na horyzoncie” dzieliła się swoją wiedzą na temat aktualnych trendów na rynku pracy.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!