Menu
Zamknij
Akademia przedsiębiorczości BraveCamp to inicjatywa skierowana do osób studiujących i doktoryzujących się na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji.
Uczestnicy i uczestniczki biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek.
Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy walczą o granty finansowe na rozwój swojego pomysłu! W jaki sposób? Podczas Gali Finałowej zaprezentują swój pomysł przed komisją. Twórcy najlepszych projektów zgarną nawet kilka tysięcy złotych na stworzenie prototypu.
Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, BraveCamp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu!
Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora UW.
Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Wyjeżdżamy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach – to mniej niż 200 km od Warszawy. BraveCamp odbywa się w przerwach między semestrami – zarówno w przerwie zimowej jak i letniej.
BraveCamp jest w pełni darmowy dla osób studiujących i doktoryzujących się na UW i WUM. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki!
Rekrutacja do 12. edycji została zakończona!
W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@inkubator.uw.edu.pl
Zróżnicowana ścieżka na którą składają się warsztaty, mentoring, team building, eksperci i praca w grupach.
Atrakcyjne granty finansowe na start rozwoju własnego projektu.
Nutka rywalizacji w przyjaznej atmosferze – wszystkie zajęcia prowadzą praktycy biznesu.
Interdyscyplinarna grupa uczestników z różnych wydziałów i kierunków UW i WUM.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich osób studiujących i doktoryzujących się na UW i WUM.
Ogromna dawka inspiracji!
Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz maila na adres: konsultacje@inkubator.uw.edu.pl
Partnerami wydarzenia i fundatorami grantów są Pfizer Polska i Nordea Polska.
Program trwa 7 dni.
Zajęcia odbywają się codziennie. Szczegółowy harmonogram zostanie podany po zakwalifikowaniu do wyjazdu.
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w formie wyjazdu. Większość z nich to praktyczne warsztaty bazujące na Twoim projekcie – przekazujemy praktyczną wiedzę opartą o Twój pomysł.
Udział w programie jest bezpłatny. Zapewnione jest wszystko od transportu, przez wyżywienie, aż po zakwaterowanie.
W programie mogą wziąć udział osoby studiujące i doktoryzujące się na Uniwersytecie Warszawskim.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu. Możesz umówić się z nimi na indywidualne konsultacje.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.
Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich warsztatach.
BraveCamp odbywa się w formie wyjazdowej w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.
Nie, Inkubator UW zapewnia nocleg, wyżywienie oraz dojazd.
Po wypełnieniu zgłoszenia rekrutacyjnego komisja kontaktuje się z osobami, które się zgłosiły i umawia się na spotkania rekrutacyjne. Następnie, zgodnie z regulaminem wyjazdu, wybiera odpowiednią liczbę uczestników.
Tym razem zapraszamy Was do aplikowania do dwóch działów w Pfizer Polska: The Medical Center of Excellence (CoE) oraz The Medical Affairs. 🙏 👩🔬Poszukujemy trzech stażystów: dwa miejsca są przewidziane w dziale The Medical Affairs, a jedno w dziale The Medical Center of Excellence. ✍️Rekrutacja Kto może aplikować? Zapraszamy studentów i studentki Uniwersytetu Warszawskiego oraz […]
5 listopada 2024 roku w Dobrej Strefie Inkubatora UW odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Nice talk! O biznesie przy kawie"! ☕
Październik już za nami, ale listopad stawia przed nami nowe wyzwania i możliwości! Zapraszamy na Warsztaty Inkubatora UW, gdzie odkryjesz siłę kreatywności oraz innowacji. W listopadzie przygotowaliśmy dla Was uniwersum praktycznych szkoleń – od “Zastosowania AI w codziennym życiu” przez praktyczne zajęcia z drukowania 3D, szycia, po warsztaty renowacji mebli, które pozwolą Ci nadać nowe […]
W minioną sobotę po raz ósmy zainaugurowaliśmy Biotech Leaders Academy – wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roche Polska.
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.