Menu
Zamknij
MatchIt to przedmiot, który prowadzimy w ramach zajęć ogólnouniwersyteckich. W interdyscyplinarnych zespołach opracowywane są rozwiązania, które mają na celu stworzenie produktu cyfrowego wspomagającego wybraną grupę docelową. Jak we wszystkich naszych działaniach stawiamy na aktywny udział studentów, kontakt z najlepszymi trenerami i zdobywanie praktycznych umiejętności!
Podczas warsztatów nauczymy Cię tworzenia projektów cyfrowych od inspiracji do wersji testowej, będących realną odpowiedzią na potrzeby.
Podczas zajęć będziesz korzystać z nowych rozwiązań technologicznych
Dopracujesz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole
Zaczerpniesz dużą dawkę wiedzy oraz doświadczenia od mentorów i praktyków
Stworzysz projekt cyfrowy od inspiracji aż do wersji testowej
Zdobędziesz praktyczne umiejętności i kompetencje
Program trwa 6 tygodni w ramach których spotykamy się na 3 zjazdach.
Zajęcia będą się odbywać w piątki i soboty, według rozpiski dostępnej w USOS-ie i rejestracji żetonowej.
Zajęcia odbywają się online.
Udział w programie jest bezpłatny.
W programie mogą wziąć udział studenci Uniwersytetu Warszawskiego.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników programu.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w zajęciach. Rezygnacja w czasie trwania tury rejestracji odbywa się przez samodzielne wyrejestrowanie się poprzez system USOS, po zamknięciu tury rejestracji i nie później niż po połowie zajęć, należy wysłać maila do koordynatora/koordynatorki zajęć z prośbą o wyrejestrowanie.
Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich zjazdach.
Kryteria przedstawiane są na pierwszych zajęciach. W razie wątpliwości należy zwrócić się do koordynatora/koordynatorki przedmiotu.
Nie przewidujemy możliwości odrabiania nieobecności na zajęciach.
MatchIT to wyjątkowe zajęcia organizowane przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. Są one dostępne jako przedmiot ogólnouniwersytecki, a dla studentów MIM UW obowiązkowe. 🤝
Szukamy osoby, która dołączy do zespołu Makerspace@UW i będzie odpowiedzialna za prowadzenie oraz rozwój Pracowni Elektronicznej. Opiekun będzie wspierał studentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego w realizacji projektów z zakresu elektroniki, prowadził szkolenia BHP oraz dbał o porządek i stan techniczny wyposażenia pracowni.
Już 16 grudnia od godziny 15:00 do 23:00 w przestrzeni Makerspace@UW na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego spotykamy się, by wspólnie zagrać w najlepsze gry planszowe. 🤗
W dniu 9.12.2024 Komisja Programowa działając na podstawie Regulaminu Programu Grantowego wyłoniła 3 zwycięzców Konkursu Minigrantowego. Laureatami są: ➡️ Projekt „Remote Vision Race Car” zgłoszony przez Mateusza Kamińskiego, studenta fizyki Celem projektu jest zakup części do zbudowanie zdalnie sterowanego modelu samochodu wyposażonego w kamerę i napędzanego silnikiem bezszczotkowym, który stanie się podstawą eksperymentów technologicznych. ➡️Projekt „Unheard Microbiology” zgłoszony […]
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.