Menu
Zamknij
Akademia Liderów Zmiany Cyfrowej to projekt organizowany we współpracy z firmą Cloudity oraz Salesforce. Celem akademii jest wyszkolenie przyszłych liderów transformacji cyfrowej.
Podczas weekendowych zjazdów (piątki i soboty) w blokach zajęć zostaną poruszone zagadnienia z zakresu biznesu (m.in. marketing, customer development, planowanie i finansowanie projektu, zarządzanie zespołem), dotyczące rozwoju kompetencji osobistych (m.in. kompetencje lidera, kompetencje miękkie) i zagadnienia związane z rozwiązaniami IT.
Potrzebujesz jedynie znajomości języka angielskiego, ale jeśli posługujesz się szwedzkim, norweskim czy duńskim albo masz już za sobą pierwsze sukcesy w tworzeniu projektów lub działasz w dowolnym kole naukowym, to będzie to dodatkowym atutem.
Czym jest Akademia Liderów Zmiany Cyfrowej? To 65 godzin darmowych warsztatów oraz wykładów które będą odbywały się w czasie 6 weekendowych zjazdów. Celem naszego programu jest wyszkolenie przyszłych liderów transformacji cyfrowej. Poprzez swój udział w Akademii będziecie mogli nauczyć się m.in. jak planować oraz finansować projekt, jak zarządzać zespołem. Nauczycie się także tego w jaki sposób możecie rozwijać kompetencje lidera oraz kompetencje miękkie, zarówno u siebie, jak i u innych. Poznacie także zagadnienia związane z rozwiązaniami IT w biznesie. Wykłady i warsztaty zostaną poprowadzone przez specjalistów z branży, których poznacie już wkrótce!
Dowiesz się jakie korzyści przynosi transformacja cyfrowa w social mediach, własnym serwisie lub systemie internetowym.
Poszerzysz swoją wiedzę na temat wpływu machine learningu, robotyzacji i sztucznej inteligencji na marketing oraz jego automatyzację,
Przy pomocy customer journey oraz storytellingu usłyszysz o rozwoju e-commerce oraz personalizacji doświadczeń klienta,
Nawiążesz współpracę z osobami, które podobnie jak Ty chcą mieć realny wpływ na zmianę cyfrową
Program trwa 6 tygodni.
Zajęcia będą odbywały się w piątki i w soboty.
Zajęcia odbywają się hybrydowo – piątki online, soboty stacjonarnie
Udział w programie jest darmowy
W programie mogą wziąć udział studenci UW i WUM.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.
Dopuszczalne są trzy nieobecności.
Zajęcia stacjonarne odbywają się w budynku Centrum Biologiczno – Chemicznego.
MatchIT to wyjątkowe zajęcia organizowane przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. Są one dostępne jako przedmiot ogólnouniwersytecki, a dla studentów MIM UW obowiązkowe. 🤝
Szukamy osoby, która dołączy do zespołu Makerspace@UW i będzie odpowiedzialna za prowadzenie oraz rozwój Pracowni Elektronicznej. Opiekun będzie wspierał studentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego w realizacji projektów z zakresu elektroniki, prowadził szkolenia BHP oraz dbał o porządek i stan techniczny wyposażenia pracowni.
Już 16 grudnia od godziny 15:00 do 23:00 w przestrzeni Makerspace@UW na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego spotykamy się, by wspólnie zagrać w najlepsze gry planszowe. 🤗
W dniu 9.12.2024 Komisja Programowa działając na podstawie Regulaminu Programu Grantowego wyłoniła 3 zwycięzców Konkursu Minigrantowego. Laureatami są: ➡️ Projekt „Remote Vision Race Car” zgłoszony przez Mateusza Kamińskiego, studenta fizyki Celem projektu jest zakup części do zbudowanie zdalnie sterowanego modelu samochodu wyposażonego w kamerę i napędzanego silnikiem bezszczotkowym, który stanie się podstawą eksperymentów technologicznych. ➡️Projekt „Unheard Microbiology” zgłoszony […]
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.