Menu
Zamknij
Akademia przedsiębiorczości BraveCamp to inicjatywa skierowana do osób studiujących i doktoryzujących się na Uniwersytecie Warszawskim i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji.
Uczestnicy i uczestniczki biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek.
W przedostatnim dniu wyjazdu uczestnicy BraveCampu biorą udział w Półfinale, podczas którego każdy z nich prezentuje swój projekt przed Jury preeliminacyjnym, które udziela im cennego feedbacku. Jest to kluczowy moment, w którym pomysły nabierają ostatecznego kształtu, a uczestnicy mogą wykazać się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Tego dnia odbywa się także uroczyste wręczenie voucherów kariery – wyjątkowej nagrody BraveCampu, która otwiera drzwi do dalszego rozwoju zawodowego i realizacji projektów.
Ostatniego dnia, po powrocie do Warszawy, w Wielkim Finale dziesięć najlepszych projektów wyłonionych w półfinale rywalizuje przed Jury o trzy nagrody finansowe, nagrodę publiczności oraz nagrodę absolwentów BraveCampu. To ekscytujące wydarzenie jest kulminacją całego programu i okazją do celebracji sukcesów uczestników.
Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, BraveCamp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu!
Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora UW.
Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Wyjeżdżamy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach – to mniej niż 200 km od Warszawy. BraveCamp odbywa się w przerwach między semestrami – zarówno w przerwie zimowej jak i letniej.
BraveCamp jest w pełni darmowy dla osób studiujących i doktoryzujących się na UW i WUM. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki!
Partnerem wydarzenia i fundatorem grantów jest Pfizer Polska.
Rekrutacja do 13. edycji została zakończona!
W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@inkubator.uw.edu.pl
Zróżnicowana ścieżka na którą składają się warsztaty, mentoring, team building, eksperci i praca w grupach.
Atrakcyjne granty finansowe na start rozwoju własnego projektu.
Nutka rywalizacji w przyjaznej atmosferze – wszystkie zajęcia prowadzą praktycy biznesu.
Interdyscyplinarna grupa uczestników z różnych wydziałów i kierunków UW i WUM.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich osób studiujących i doktoryzujących się na UW i WUM.
Ogromna dawka inspiracji!
Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz maila na adres: konsultacje@inkubator.uw.edu.pl
Partnerem wydarzenia i fundatorem grantów jest Pfizer Polska.
Program trwa 7 dni.
Zajęcia odbywają się codziennie. Szczegółowy harmonogram zostanie podany po zakwalifikowaniu do wyjazdu.
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w formie wyjazdu. Większość z nich to praktyczne warsztaty bazujące na Twoim projekcie – przekazujemy praktyczną wiedzę opartą o Twój pomysł.
Udział w programie jest bezpłatny. Zapewnione jest wszystko od transportu, przez wyżywienie, aż po zakwaterowanie.
W programie mogą wziąć udział osoby studiujące i doktoryzujące się na Uniwersytecie Warszawskim.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu. Możesz umówić się z nimi na indywidualne konsultacje.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.
Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich warsztatach.
BraveCamp odbywa się w formie wyjazdowej w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.
Nie, Inkubator UW zapewnia nocleg, wyżywienie oraz dojazd.
Po wypełnieniu zgłoszenia rekrutacyjnego komisja kontaktuje się z osobami, które się zgłosiły i umawia się na spotkania rekrutacyjne. Następnie, zgodnie z regulaminem wyjazdu, wybiera odpowiednią liczbę uczestników.
Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają studentów i doktorantów do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu. 🐉
Z wielkim uznaniem i wdzięcznością żegnamy Przemka Krawczyka, który przez 77 odcinków podcastu „Przedsiębiorczość na podsłuchu” był jego niezastąpionym prowadzącym. Dzięki swoim rozmowom z inspirującymi gośćmi ze środowiska startupowego i społeczności Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, Przemek nie tylko zgłębiał tajniki przedsiębiorczości, ale także dostarczał słuchaczom wartościowej wiedzy i motywacji. W pożegnalnym odcinku podcastu Przemek wciela się […]
Nowy Rok, nowe umiejętności w Inkubatorze UW!
Ruszyła rekrutacja do 5. edycji Programu Mentoringu UW, który łączy studentów Uniwersytetu Warszawskiego realizujących projekty biznesowe, społeczne lub naukowe z absolwentami UW, odnoszącymi sukcesy zawodowe.
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.