Menu
Zamknij
BraveCamp – Akademia Przedsiębiorczości to inicjatywa skierowana do studentów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W wydarzeniu uczestniczą również przedstawiciele innych warszawskich uczelni, m.in. Akademii Leona Koźmińskiego, Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej i innych.
Udział w BraveCampie mogą wziąć osoby, które mają pomysł na projekt biznesowy lub społeczny. Nie jest wymagany gotowy biznesplan ani budżet – wystarczy idea i motywacja do działania.
Studenci i doktoranci zgłaszają się do BraveCampu, wybierając jedną z dwóch ścieżek rozwoju projektu:
Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów z zakresu biznesu, marketingu czy sztuki prezentacji. Uczą się, jak rozwijać swój pomysł oraz skutecznie zaprezentować go inwestorom, by doprowadzić do jego realizacji i wejścia na rynek.
W przedostatnim dniu wyjazdu odbywa się Półfinał – każdy uczestnik prezentuje swój projekt przed jury preeliminacyjnym, które udziela konstruktywnego feedbacku. To kluczowy moment, w którym pomysły nabierają ostatecznego kształtu, a uczestnicy mogą zaprezentować zdobytą wiedzę i umiejętności. Tego dnia wręczane są także vouchery kariery – prestiżowe nagrody BraveCampu, otwierające drzwi do dalszego rozwoju i realizacji projektów.
Ostatniego dnia, po powrocie do Warszawy, odbywa się Wielki Finał, w którym dwanaście najlepszych projektów z półfinału rywalizuje o nagrody finansowe, wyróżnienia przyznawane przez absolwentów BraveCampu oraz nagrodę publiczności. To ekscytujące wydarzenie stanowi kulminację całego programu i okazję do świętowania wspólnych sukcesów.
BraveCamp to nie tylko intensywna praca i solidna dawka wiedzy – to również okazja do integracji, zabawy, nawiązywania interdyscyplinarnej współpracy i networkingu!
Na to wydarzenie czekają nie tylko studenci – z niecierpliwością wypatrują go także trenerzy i cały zespół Inkubatora UW.
Uczestnicy spędzają czas z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody. BraveCamp odbywa się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach lub w Mazurskim Centrum Bioróżnorodności i Edukacji KUMAK w Urwitałcie k. Mikołajek. Projekt realizowany jest w przerwach międzysemestralnych – zarówno zimą, jak i latem.
Udział w BraveCampie jest całkowicie bezpłatny dla studentów i doktorantów UW, WUM oraz uczelni partnerskich. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i pomyślnie przejść rekrutację. Potem pozostaje już tylko… spakować walizkę!
Partnerem wydarzenia i fundatorem grantów jest Pfizer Polska.
Rekrutacja do 14. edycji trwa do 15 czerwca 2025 roku, godz. 23:59!
W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem kontakt@inkubator.uw.edu.pl
Zróżnicowana ścieżka na którą składają się warsztaty, mentoring, team building, eksperci i praca w grupach.
Atrakcyjne granty finansowe na start rozwoju własnego projektu.
Nutka rywalizacji w przyjaznej atmosferze – wszystkie zajęcia prowadzą praktycy biznesu.
Interdyscyplinarna grupa uczestników z różnych wydziałów i kierunków UW i WUM.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich osób studiujących i doktoryzujących się na UW i WUM.
Ogromna dawka inspiracji!
Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz maila na adres: konsultacje@inkubator.uw.edu.pl
Partnerem wydarzenia i fundatorem grantów jest Pfizer Polska.
Program trwa 7 dni.
Zajęcia odbywają się codziennie. Szczegółowy harmonogram zostanie podany po zakwalifikowaniu do wyjazdu.
Zajęcia odbywają się stacjonarnie w formie wyjazdu. Większość z nich to praktyczne warsztaty bazujące na Twoim projekcie – przekazujemy praktyczną wiedzę opartą o Twój pomysł.
Udział w programie jest bezpłatny. Zapewnione jest wszystko od transportu, przez wyżywienie, aż po zakwaterowanie.
W programie mogą wziąć udział osoby studiujące i doktoryzujące się na Uniwersytecie Warszawskim.
Tak, eksperci są do dyspozycji uczestników przez cały okres trwania programu. Możesz umówić się z nimi na indywidualne konsultacje.
Tak, uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym czasie jego trwania poprzez wysłanie takiego oświadczenia na adres e-mail Organizatora wskazany w Regulaminie bądź przez złożenie Organizatorowi pisemnego oświadczenia. Rezygnacja jest skuteczna z chwilą doręczenia takiego e-maila lub pisemnego oświadczenia.
Tak, obecność jest obowiązkowa na wszystkich warsztatach.
BraveCamp odbywa się w formie wyjazdowej w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.
Nie, Inkubator UW zapewnia nocleg, wyżywienie oraz dojazd.
Po wypełnieniu zgłoszenia rekrutacyjnego komisja kontaktuje się z osobami, które się zgłosiły i umawia się na spotkania rekrutacyjne. Następnie, zgodnie z regulaminem wyjazdu, wybiera odpowiednią liczbę uczestników.
To doskonała okazja, aby zdobyć środki na realizację swojego pomysłu.
Znamy laureatów 5. edycji Programu Grantowego „Laboratorium Pomysłów”, organizowanego we współpracy z firmą Johnson & Johnson Innovative Medicine Poland!
Zapraszamy do nowej odsłony pełnej niespodzianek! 🚀
Zgodnie z decyzją prof. Alojzego Z. Nowaka, rektora UW, 8 maja jest Dniem Żałoby, bez zajęć dydaktycznych i wykonywania pracy na Uniwersytecie Warszawskim. Społeczność uczelni jest wstrząśnięta brutalnym zabójstwem, do którego doszło na Kampusie Głównym UW. Niech Dzień Żałoby będzie czasem na refleksję nad pojawiającymi się aktami przemocy i agresji w przestrzeni akademickiej. Zdjęcie: Uniwersytet Warszawski
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Zapisując się do newslettera akceptujesz regulamin serwisu internetowego.
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.