Brave Camp vol. 8 już w lipcu 2022!

Zapraszamy do rekrutacji na 8 edycję Brave Campu, który odbędzie się stacjonarnie w dniach 10-16 lipca! Zgłoś swój pomysł w formularzu! Rekrutacja trwa do 5 czerwca.

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp to inicjatywa skierowana do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studenci przez blisko tydzień pracują nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu ekonomii społecznej.

Co się dzieje?

Uczestnicy biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić do finalizacji swojego projektu, tzn. wejścia na rynek. Eksperci przekazują wiedzę oraz przez cały czas trwania Brave Campu wspierają studentów w ich indywidualnej pracy.

Planowane warsztaty:

• Design Thinking
  • Business Model Canvas
  • Service Design Thinking
  • Storytelling / Autoprezentacje
  • Budowanie cenników i modele finansowe
  • Marketing
  • Sprzedaż
  • Zarządzanie Projektami

Granty o łącznej wartości 18 000 zł!

Ostatniego dnia  wyjazdu uczestnicy walczą o grant na rozwój swojego pomysłu! 💸 W jaki sposób?  Podczas gali demo zaprezentują swój pomysł przed komisją. Twórcy najlepszych projektów zgarnął nawet kilka tysięcy złotych na stworzenie prototypu.

Networking?

Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, Brave Camp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu! Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach i dla których ten tygodniowy obóz był początkiem czegoś wielkiego!

Dla kogo?

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji.

Kiedy?
10 – 16 lipca 2022 r.

Gdzie?
Już niedługo poinformujemy Was gdzie tym razem pojedziemy, ale na pewno nie będzie to dalej niż 200 km od Warszawy

Ile będzie to kosztować?

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp jest w pełni darmowa dla studentów UW oraz WUM. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki! 🧳

W razie pytań…

Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz mail na adres:
hanna.orszagh-szturo@inkubator.uw.edu.pl

Śledź nasze social media, aby dowiedzieć się więcej! 😎 Tymczasem…

Zgłoś się już dziś, klikając w link.

Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca! ⏳

Partnerem wydarzenia Brave Camp jest Pfizer Polska. Projekt realizowany jest ze środków grantu edukacyjnego Pfizer Polska

Brave Camp jest organizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl