Grafik działań IUW – maj pod hasłem rozkwitających pomysłów

Po majówce Inkubator UW powraca z powiększoną ofertą! W maju przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą pulę warsztatów, od efektywnego planowania, przez customer experience aż po skuteczne kampanie promocyjne na Facebooku. Poza szkoleniami, w ramach których zdobędziesz kompetencje przedsiębiorcze czy nauczysz się nowych umiejętności, czekają na Ciebie dyżury w pracowniach technicznych na Makerspace@UW oraz zajęcia dające do nich uprawnienia.

Nie samą wiedzą człowiek żyje. W maju, kontynuujemy nowe warsztaty z szydełkowania! Nauczysz się podstawowych sposobów szydełkowania, dzięki którym wyjdziesz z zajęć z samodzielnie wykonaną maskotką lub gadżetem zrobionym z włóczki. Poznasz specyfikę publikowania i sprzedawania rękodzieła.

Ruszamy również z warsztatami po angielsku! Przygotowaliśmy kurs “sewing for beginners”, podczas którego nauczymy szycia przy pomocy maszyny. Jeśli masz niepolskojęzycznych znajomych, to koniecznie daj im znać!

Zapisz się do naszego newslettera aby nie ominęły Cię zapisy na żadne warsztaty!

Na wszystkie wydarzenia (chyba, że w opisie zaznaczono inaczej!) możesz zapisać się po zalogowaniu się na swoje konto w panelu uczestnika. Poglądowy kalendarz znajduje się poniżej, natomiast może on ulec zmianie!

Udział we wszystkich warsztatach i wydarzeniach jest darmowy dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (zgodnie z regulaminem).