Menu
Zamknij
Masz pomysł, chcesz zacząć działać lub już pracujesz nad projektem? Zapisz się na konsultacje indywidualne stacjonarnie lub online !
Konsultacje to spotkanie, na którym możesz porozmawiać o swoim projekcie z naszymi doświadczonymi ekspertami i ekspertkami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów i wątpliwości. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb tak, by służyła Ci jak najlepiej. Chętnie pomożemy też w chwilach przestoju czy zwątpienia!
W trakcie konsultacji:
Na konsultacje możesz przyjść jednorazowo albo wpadać na nie regularnie – tak, żebyśmy mogli na bieżąco wspierać Cię w działaniu.
Na tym etapie przedstawiamy Ci możliwości, bez żadnych zobowiązań!
Od 2010 wspiera młodych przedsiębiorczych, a od 2015 roku także startupy w inkubatorach. Ma doświadczenie w realizacji projektów, w tym m.in. Kina sąsiedzkiego AMONDO, w pracy w NGO, kulturze, marketingu, edukacji i obszarach IT.
Absolwentka Instytutu Kultury Polskiej UW na specjalizacji animacja kultury, kursów: service design, UX, księgowego, akademii spin-off, dietetyki, warsztatów szycia i projektowania odzieży, a także wielu innych, czyli w dwóch słowach “otwarty umysł”, który ciągle się uczy. Prywatnie kocha gotować i słuchać kryminałów. Lubi ludzi.
Laureatka 3. miejsca w kategorii Female Enterpreneurship Educator of the Year for Europe, w konkursie "Triple E: Enterpreneurship & Excellence Engagment In Higher Education" w 2023 roku.
Obszary: startupy, pomysły na rozwiązanie cyfrowe/IT, rękodzieło, szkoła językowa, innowacje społeczne, projekty animacyjne, projekty edukacyjne, projekty artystyczne, digital health, gospodarka cyrkularna, startupy pozytywnego wpływu, itp.
Od 2009 roku aktywnie uczestniczy w polskim ekosystemie startupowym. Pracowała dla funduszów seed VC (SpeedUp Group, LMS Invest) oraz na rzecz akceleratorów (Mazovian Startup, Akademicka
Liga Startupów, Warsaw Booster). Przez dwa lata była menedżerem inkubacji w Platformie Startowej
Startup Heroes. Mentorka ds. komercjalizacji innowacji. Na co dzień wspiera innowacyjne projekty
rozwijane przez studentów bądź naukowców. Rozwinęła startup w branży kosmetycznej w
Akceleratorze Virgin w Londynie i sprzedała go odbiorcy branżowemu (exit 2020). Obecnie jest
współzałożycielką startupu KlubAktywnych.pl z obszaru Age-Tech. Jest też jurorką w
międzynarodowym konkursie prospołecznych projektów cyfrowych World Summit Award
organizowanego pod egidą ONZ.
Obszary wsparcia: strategia biznesowa, modele biznesowe, wprowadzanie na rynek nowych
produktów i usług, układanie procesów w organizacji, zarządzanie projektami, pozyskiwanie
finansowania, networking.
Obszary zainteresowania: startupy, pomysły na rozwiązanie cyfrowe/IT, innowacje społeczne, digital health, gospodarka cyrkularna, startupy pozytywnego wpływu, silver generation, well being, social impact, SDG, ESG.
Marketerka i trenerka biznesu, współzałożycielka Growth Media Collective – agencji marketingu wzrostu. Wykładowczyni akademicka i doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzi badania dotyczące zachowań konsumentów na rynkach egzotycznych oraz relacji pomiędzy materializmem, zakupoholizmem i edukacją finansową, a zachowaniami i motywacjami zakupowymi pokolenia Z.
Posiada doświadczenie w pracy ze startupami i przedsiębiorcami, oferując szkolenia z zakresu marketingu. Prywatnie pasjonatka sztucznej inteligencji i aktywistka społeczna, zaangażowana w projekty edukacyjne oraz wspierające rozwój kompetencji przedsiębiorczych i zawodowych.
Obszary wsparcia: projektowanie i wdrażanie strategii marketingowych w tym: produktowych, cenowych, dystrybucji i promocji; budowanie lejków sprzedażowych; wprowadzanie nowych produktów na rynek; badania konsumentów; badanie konkurencji.
Posiada długoletnie doświadczenie pracy w korporacjach, głównie w branży farmaceutycznej, gdzie specjalizowała się w zarządzaniu płynnością finansową, optymalizacją procesów oraz project managementem przy przejęciach i podziałach spółek. Marta była także mentorką w 4. edycji programu Mentoring UW, który realizowany jest z Klubem Absolwentów UW.
Poza pracą pasjonuje się historią sztuki, realizuje się również, jako wolontariuszka w Muzeum Narodowym w Warszawie.
Obszary wsparcia: zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, optymalizacja procesów - simplification & lean management, zarządzanie czasem, planowanie, ład korporacyjny, nastawienie na rozwój, mentoring, myślenie strategiczne.
Koordynatorka i opiekunka Programu Grantowego Laboratorium Pomysłów: wsparcie w zakresie: wymogów formalno-merytorycznych, regulaminu programu, wymaganych dokumentów.
Od lat aktywnie działa na rzecz rozwoju edukacyjnych i kulturalnych projektów społecznych. Pełniła funkcję koordynatorki projektów edukacyjnych w Fundacji Uniwersytetu Dzieci oraz Fundacji na rzecz Wielkich Historii, gdzie realizowała takie inicjatywy jak „Baczyński bez filtra”, „Elekcja 1573” czy „Falenicka Opowieść”. Obecnie wspiera rozwój kompetencji studentów w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia filolożka polska ze specjalizacją w zakresie krytyki przekazów medialnych. Łączy humanistyczne podejście z umiejętnościami zarządzania projektami i tworzenia kreatywnych rozwiązań. Według testu CliftonStrengths wyróżnia się talentami związanymi z empatią, indywidualnym podejściem do ludzi i strategicznym myśleniem. Jej największą pasją jest wspieranie innych w odkrywaniu i rozwijaniu ich potencjału.
Obszary wsparcia: Zarządzanie projektami edukacyjnymi i kulturalnymi, organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń, min. warsztatów, budowanie relacji i rozwój kompetencji zespołów projektowych, tworzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie komunikacji i organizacji działań.
Obszary zainteresowań:
Projekty edukacyjne i społeczne, innowacje kulturalne, design thinking, rozwój kompetencji miękkich, inicjatywy na rzecz społeczności akademickiej, storytelling w kulturze.
Z wielkim uznaniem i wdzięcznością żegnamy Przemka Krawczyka, który przez 77 odcinków podcastu „Przedsiębiorczość na podsłuchu” był jego niezastąpionym prowadzącym. Dzięki swoim rozmowom z inspirującymi gośćmi ze środowiska startupowego i społeczności Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, Przemek nie tylko zgłębiał tajniki przedsiębiorczości, ale także dostarczał słuchaczom wartościowej wiedzy i motywacji. W pożegnalnym odcinku podcastu Przemek wciela się […]
Nowy Rok, nowe umiejętności w Inkubatorze UW!
Ruszyła rekrutacja do 5. edycji Programu Mentoringu UW, który łączy studentów Uniwersytetu Warszawskiego realizujących projekty biznesowe, społeczne lub naukowe z absolwentami UW, odnoszącymi sukcesy zawodowe.
Z ogromną radością ogłaszamy, że do 13. edycji BraveCampu dołącza Wojskowa Akademia Techniczna! 🚀
Bądź na bieżąco, zapisz się już dzisiaj!
Inkubator UW to miejsce, w którym studenci przekształcają swoje pomysły w realne biznesy.
Pod okiem ekspertów przeprowadzamy twórców projektów przez kolejne etapy rozwoju – od idei do wdrożenia.