Kreatywne webinary Inkubatora UW

Kreatywne lato w Inkubatorze UW trwa w najlepsze, a my przychodzimy do Was z kolejną możliwością rozwoju swojej kreatywności!


 

Po zainteresowaniu Zielonymi webinarami oraz zaangażowaniu w dyskusję na podejmowane tematy, postanowiliśmy kontynuować cykl kolorowych webinarów. Tym razem stawiamy na radosne i cytrusowe kolory (żółty i pomarańczowy), które w lipcu, w Inkubatorze UW symbolizują kreatywność!

Stąd też tematem kolejnej serii webinarów jest dobrze Wam znana kreatywność!

Podczas lipcowych spotkań porozmawiamy o roli kreatywności w różnych aspektach – między innymi w biznesie czy życiu codziennym. Kreatywne webinary odpowiedzą na nurtujące Was pytania dotyczące różnych aspektów kreatywności, twórczości i innowacji. W udzieleniu odpowiedzi pomogą nam zaproszeni prelegenci – specjaliści ds. kreatywności w swoich dziedzinach.

Spotykamy się na wydarzeniu na Facebooku w 3 lipcowe środy. Wszystkie webinary startują o godzinie 18:00!

————
💡 15.07 “Kreatywność w tworzeniu startupów”
Kacper Różyński z Taon property opowie o tym, jak wykorzystać kreatywność podczas rozwijania biznesu, jak tworzyć innowacyjne rozwiązania biznesowe i jak kreatywnie budować swój startup.

💡 22.07 “Kreatywność w marketingu”
Paweł Tkaczyk – specjalista ds. budowy marki, założyciel i właściciel agencji MIDEA oraz bloger i twórca historii – opowie o temacie kreatywności w marketingu (aka temat rzeka): innowacji w procesie tworzenia strategii marketingowej, kreatywnym podejściu do budowania marki i budowaniu twórczych kampanii.

💡 29.07 “Kreatywność na co dzień”
Na ostatnim webinarze będziemy gościć Eliże Poprawa – organizatorkę cyklu wydarzeń Przerób-My i założycielkę portalu Pimp It. Razem z nią porozmawiamy o tym jak wykorzytsać kreatywne myślenie w codziennym życiu. Jak inspirować się otoczeniem wokół, jak tworzyć kreatywne rozwiązania problemów dnia codziennego i jak stać się guru lifehacków.
————
Już dzisiaj zapiszcie wszystkie daty w kalendarzu, by nie przegapić żadnej z nich! Widzimy się w trzy najbliższe środy właśnie na tym wydarzeniu!

Do zobaczenia!