Honorowi Patroni 15. edycji Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp!

Z dumą informujemy, że 15. edycja Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp odbyła się pod honorowym patronatem najważniejszych instytucji publicznych wspierających rozwój nauki, innowacji i przedsiębiorczości w Polsce. 🎖️

➡️Serdecznie dziękujemy Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego za objęcie wydarzenia patronatem. Był to wyraz uznania dla edukacyjnego charakteru BraveCamp oraz naszego zaangażowania w rozwój młodych talentów i kompetencji przyszłości.

➡️Dziękujemy również Marszałkowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie inicjatywy, która realnie wpływa na rozwój przedsiębiorczości w regionie Mazowsza i integruje środowisko młodych innowatorów.

➡️Wyrazy wdzięczności kierujemy do Prezydent m.st. Warszawy za patronat nad wydarzeniem, które wpisuje się w dynamiczny rozwój stolicy jako centrum biznesu, nowych technologii i kreatywności.

➡️Szczególne podziękowania składamy także Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za konsekwentne wspieranie inicjatyw promujących innowacyjność oraz rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, a także za ufundowanie Nagrody PARP – udziału w prestiżowej konferencji Web Summit w Lizbonie jednym z najważniejszych wydarzeń technologicznych i biznesowych na świecie.

Objęcie Akademii Przedsiębiorczości BraveCamp patronatem honorowym przez tak prestiżowe instytucje było dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego działania. 🤝

Dziękujemy!