Poznaj zwycięzców 9. edycji Brave Camp!

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Inkubatora UW – 9. edycja wyjazdu Brave Camp. Uczestnicy przez 6 dni dopracowywali swoje projekty pod okiem ekspertów, mentorów i praktyków. Najlepsze pomysły zostały przez nich przedstawione na gali finałowej Demo Night w Warszawie.

Poznaj zwycięzców 9. edycji Brave Camp:

🥇Gerard Konopielko, projekt Pitaya (UW)
🥈Mikołaj Zawadzki, projekt Otherworld (UW)
🥉Oliwia Aziz, projekt Fundacja #niezamłodzi (UW)

🏆 Nagroda publiczności – Oliwia Aziz, projekt Fundacja #niezamłodzi (UW)

Laureatów wybrało Jury w składzie

• Dorota Jankowska – twórczyni aplikacji 112, laureatka 3. edycji BraveCamp
  • Tomasz Kozon – CEO Boring Owl Software House
  • Krzysztof Gulda – przedsiębiorca, badacz, Członek Zarządu UWRC sp. z o.o.
  • dr hab. Krzysztof Turzynski, prof. UW – Dyrektor Centrum Dydaktycznego, Prodziekan ds. studenckich Wydziału Fizyki;
  • Jacek Sztolcman – Kierownik Centrum Współpracy i Dialogu.

Brave Camp to wyjazd organizowany w przerwach międzysemestralnych przez Inkubator UW. Skierowany jest do studentów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy mają pomysł na biznes lub projekt ekonomiczny/społeczny. Uczestnicy, pod okiem specjalistów, doskonalą swój pomysł, a zwieńczeniem ich pracy jest gala Demo Night, podczas której najlepsze projekty otrzymują granty finansowe na dalszy rozwój.

Chcesz być jednym z nich? Poznaj szczegóły wyjazdu w zakładce Brave Camp!