Aguacate.pl

Aguacate.pl to połączenie pasji do języków i podróżowania. Dzięki takiemu sposobowi nauki i pracy chcę dotrzeć do ludzi, którzy często są w drodze

Aguacate.pl to połączenie pasji do języków i podróżowania. Dzięki takiemu sposobowi nauki i pracy chcę dotrzeć do ludzi, którzy często są w drodze, nie mogą sobie pozwolić na regularne, stacjonarne zajęcia lub nie chcą tracić czasu na dojazdy na lekcje. Klienci aguacate.pl to osoby młode, które są ciekawe świata, chcą poznać inne kultury i dlatego też uczą się języków obcych. Oprócz nauki języków prowadzę też blog na Instagramie, gdzie  piszę o kulturze hiszpańskiej i latynoamerykańskiej, a także świadomym podróżowaniu.

Dzięki Inkubatorowi udało mi się przejść od pomysłu do działania. Poznałam inspirujących ludzi i przede wszystkim dostałam darmowy ogrom wiedzy na szkoleniach. Z każdego z nich wychodziłam z głową pełną pomysłów i chęcią do działania. Udział w szkoleniach organizowanych przez IUW to najlepsza rzecz, na jaką mogłam się zdecydować po skończeniu studiów.

KOordynatorzy projektu

portret Gosia Nowak

Małgorzata Nowak

Dzieje się