FOCO

Firma tłumaczeniowo-konsultingowa, zajmująca się wprowadzaniem przedsiębiorców na rynek brazylijski.

➡️ Skąd wziął się pomysł na projekt?

Inspiracja wzięła się z wizyty w Brazylii, gdy zobaczyłam jakie tam jest zainteresowanie Polską i polskimi produktami. Gdy opowiadałam o tym po powrocie, nikt mi nie wierzył. Wtedy postanowiłam, że chciałabym szerzyć wiedzę o Brazylii tutaj w Polsce i umożliwiać wymianę myśli, projektów oraz pomysłów na biznes między tymi dwoma państwami!

➡️ Jakie potrzeby spełnia projekt?

Projekt spełnia potrzebę:

  • Językową:

Zapewniamy pełną obsługę dla klientów niemówiących po portugalsku. Lokalizujemy stronę internetową, tłumaczymy i pośredniczymy wszędzie tam, gdzie trzeba porozumiewać się po portugalsku.

  • Merytoryczną:

Pomagamy znaleźć partnerów biznesowych, podpowiadamy jakie strategie mogą być przydatne przy wprowadzaniu produktu na nowy rynek. Przeprowadzamy analizę rynku i pomagamy znaleźć ewentualnych klientów. 

  • Ekspercką:

Zapewniamy szkolenia z kultury biznesowej Brazylii – pokazujemy czego nie robić i  czym nie można zapomnieć. Przygotowujemy klienta na kontakt z partnerami po stronie brazylijskiej.

➡️ W jaki sposób projekt wyróżnia się na tle konkurencji?

Nasz zespół tworzą Polka i Brazylijczyk, dlatego w odróżnieniu od konkurencji możemy zaoferować realną, sprawdzoną wiedzę oraz autentyczne i dostosowane marketingowo tłumaczenia. Towarzyszymi klientowi od początku do końca – od fazy planowania projektu, gdzie wspieramy go naszymi analizami, po fazę przygotowania, gdzie pomagamy w określeniu strategii oraz przygotowujemy klienta na kontakt ze stroną brazylijską, aż po towarzyszenie klientowi podczas negocjacji i podpisywania umowy.

➡️ Na jakim etapie jest aktualnie projekt?

Jesteśmy w trakcie preinkubacji UWRC – działamy pod udzieloną osobowością prawną. Zapraszamy do kontaktu!

KOordynatorzy projektu

Beata - tłumaczenie, lokalizacja (polski, angielski), kontakt z klientem polskim

Augusto - korekta, redakcja (portugalski), szkolenia, kontakty z partnerami po stronie brazylijskiej

Dzieje się