GeoLearning – warsztaty geologiczne w Chęcinach

Organizujemy warsztaty edukacyjne, wycieczki szkolne oraz zielone szkoły w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach

Organizujemy warsztaty edukacyjne, wycieczki szkolne oraz zielone szkoły w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Każdy wyjazd jest wyjątkowy, bo tworzony przez ludzi pełnych pasji, energii i zaangażowania. We współpracy z nauczycielami przygotowujemy indywidualny program, który jest początkiem przygody, w którą  zabieramy ze sobą zarówno dzieci, jak i młodzież. GeoLearning to inne spojrzenie na świat przyrody- ten z dzisiaj i ten “z wczoraj”.  

Od stycznia 2020 uruchamiamy także autorski projekt “24H do matury”, w trakcie którego, w kameralnych grupach, będziemy pracować nad przygotowaniami do matury z geografii.  

Jesteśmy młodymi ludźmi z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiemy jak wytworzyć dobrą atmosferę w grupie i przekazywać wiadomości w ciekawy i przystępny sposób. Tworzymy partnerskie relacje z uczestnikami, oparte na wzajemnym zaufaniu. Jesteśmy absolwentami Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Uwielbiamy podróżować i czytać skały 😉

Projekt przez 20 miesięcy był preinkubowany i korzystał ze wsparcia IUW oraz UWRC. Od listopada 2018 GeoLearning jest jednym ze spin-offów UW. Ponadto, projekt został zakwalifikowany do pierwszej edycji Brave Camp, gdzie zdobył wyróżnienie.

KOordynatorzy projektu

portret Przemek Krawczyk

Przemysław Krawczyk

Dzieje się